Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Отива работник при началника си и казва:
    - Шефе, трябва да ми вдигнеш заплатата!
    - Защо?
    - Няколко фирми проявяват интерес към мен.
    - Кои?
    - Ами... Софийска вода, Топлофикация, Електроснабдяване ...
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Вицове

      -Шефе, шефе, счупи се лопатата.
      -Нищо. Подпирай се на оградата.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • От: Вицове

        Голяма компания направила много прецизен кастинг за секретарка на шефа. Избрали най-добрата. Идва първия ден тя на работа 1 час преди началото на работното време. Отваря широко прозорците, за да се проветри и да е свеж въздухът, преди да дойде шефът,чисти и т.н.. Идва той и започва да крещи:
        - Как може да отваряте прозорците!? Аз съм седмаче, може да настина, да ме хване някоя пневмония, да умра.
        Секретарката нищо не казала. На другия ден донесла огромен букет с цветя и го поставила във вазата на бюрото на шефа,пак чисти и т.н.. Влиза той и започва да крещи:
        -Какви са тези цветя!? Аз съм седмаче и съм алергичен! От тези цветя може да умра.
        На третия ден влиза шефа в кабинета си и гледа секретарката му легнала гола върху бюрото му с разтворени крака. Гледа я той втрещено и я пита какво става. Тя му посочва към краката си и казва:
        - Влизай тука вътре, нещастник, да те доизнося, че ми писна от теб!

        Коментар


        • От: Вицове

          Полицай спира леко почерпен водач и го пита:
          - Пиян ли сте господине?
          - М-м-м...не!
          - Е, искате да кажете, че сте трезвен ли?!?
          - М-м-м...не!
          - Е, какъв сте тогава??
          - Таман съм си. ))
          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
          "Mud Angels" Stara Zagora

          Коментар


          • От: Вицове

            Един юзер разказва на друг:
            - Ръчкам снощи из Нет-а, скука, и изведнъж гледам реклама на някакъв софтуер за почистване на дисплея. А, ко? Бре! От чисто любопитство реших да го кача, да видя какво ще стане. Пускам, екрана стана сив и излезе един голям надпис с черни букви "Почисти дисплея!". Хаха, много смешно, викам си и в тоя момент забелязвам, че никъде няма от къде да го затворя, трите копчета не бачкат, искейп също. Рестартирам от F13, обаче все тая - презарежда и директно на тоя пак сивия екран!
            - И какво стана?
            - А... Реших все пак да си почистя дисплея и що да видя - в десния ъгъл, с маааалко по-светлосив цвят имало копче "Close"


            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Всичките забравяте че ако ламята е 16 битова, като станат 65535 (или 65536 - както ви е удобно), няма да спрат да растат. Ще има само едно "дежавю" и всичко ще започне отначало.
            Обяснявам: Ламята е била програмирана още по времето на Юнак 3.11. Поради ниската му скорост на главосечене, при тестовете никога не е успявал да отсече повече от 640 глави и модела е бил приет без забележки. В последствие конкуренцията пуска нов модел Юнак 7x64 с два меча и пайплайн обработка на замаха, което му позволява да сече по 1024 глави наведнъж и след мързи–ме–да–смятам–кой–точно–поред–замах, стека на Ламята се препълва и процесора и увисва.
            По-късно Юнак 7х64 открива, че Прекрасната Девойка в следствие на прекрасността си от известно време вече не е девойка и разочарован от живота, си самоинсталира BSD и заминава за Тибет.
            В момента Прекрасната Не-Точно-Девойка можете да откриете на един от по-известните квартали на Амстердам, но ако сте от програмистите, които не си наглеждат указатерля на стека, едва ли ще можете да си позоволите цената
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              Някакъв човек се обажда на радио Ереван:
              - Добър ден, скъпо мое радио. Аз ви се обаждам, за да се оплача. Ние сме много бедно семейство. Всъщност ние сме толкова бедни, че ползваме едно и също бръснарско ножче четирима души. С това ножче аз и баща ми си бръснем брадите, а майка ми и сестра ми си бръснат краката. Кажете, може ли да е по-лошо?
              Радиото помълчало малко и отвърнало:
              - Всъщност, да – може да е и по-лошо. Можеше с това ножче вие и баща ви да си бръснете краката, а майка ви и сестра ви да си бръснат брадите…

              Коментар


              • От: Вицове

                Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита:
                - Абе, идиот с идиот, кажи как върви училището?
                - Ами тате, то ...
                - Кажи бе!
                - Мииии ... Имам седем двойки за годината ...
                - КОЛКО ?!?!
                - Седем ...
                Бащата адски сърдит :
                - И по какво ти е първата двойка ?
                - Ами по френски ...
                - Абе, тъпанар с тъпанар, - защо имаш двойка по френски ?
                - Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод.
                И аз пиша : " 1. Госпожата по френски ходи с господина по български.
                2. Г-жата по френски ходи с господина по математика.
                3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика.
                4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо. "
                Бащата казал :
                - Сине, тя е курва !
                - Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка.
                - Айде , прощавам ти за тази двойка.По какво е следващата ?
                - Амиии по математика ...
                - Що имаш двойка по математика, бе ?
                - Тате, оная вика:" Колко е 5 по 6 ?" и аз викам : " 30 "."Ами колко е 6 по 5 ?"
                Бащата казал :
                - Сине, тя си прави ташаци с тебе !
                - И аз така и казах и тя ми написа двойка.
                - И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата ?
                - По география.
                - Как така бе?
                - Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе ?
                - Еба ли я?
                - Ами и аз така й казах и тя ми написа двойка.
                - Добре - прощавам ти. По какво е следващата ?
                - По биология.
                - Идиот !!! Как успя бе ?
                - Тате, даскалицата ни наредила в две редици - едната момичета, а другата момчета.
                Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата - мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика :"Муха" и аз викам:"Мухоебец" и даскалката ми написа двойка ...
                - Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие.Казвай за следващата.
                - По ЗИП-а по география. Оная вика :"Благоевград, град ли е?" и аз викам :"Не е - село е !" "Е как ще е село, като завършва на -град ?" "Ами госпожо, Козлодуй завършва на -уй, ама не е уй, нали?" и тя ми написа двойка.
                - Както и да е сине . Нататък?
                - По физическо. Тати оня вика :"Дигнете си единия крак, дигнете си другия крак ..." "Еее, господине, аз на какво да се крепя?" и той ми написа двойка.
                - А последната?
                - По музика.
                Бащата :
                - И по музика ли бе дебил !!!!
                Иванчо сърдит :
                - Тате след шест двойки как се пее, бе …
                SUZUKI VITARA V6
                HONDA CBR 919RR
                MERCEDES ML
                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                Коментар


                • От: Вицове

                  Хванал Добрият дух Златната рибка. Седят двамата на брега ...гледат се....., общо-взето патова ситуация

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Колона от S класи и Х6-ци се е запътила към София на протест.
                    Оказва се, че са... митничари, които настояват възрастта за пенсиониране
                    да се вдигне на 80 г.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Америка е единствената страна в света, където можеш да осъдиш някой за това, че си тъп, а той не го е взел предвид. Това са някои от глупостите, които компаниите са принудени да пишат на своите продукти, за да не им потърси някой съдебна отговорност заради това, че е ...

                      McDonalds: Внимание, горещото кафе е горещо!

                      Играчка Хари Потър: Тази метла не лети наистина.

                      Костюм Батман: Внимание! Наметалото не дава възможност на носителя да лети.

                      Течност за отпушване на канали: Не използвайте бутилките от течността за съхраняване на напитки!

                      Газирана вода: Съдържание под налягане. Капачката може да изхвърчи в окото или да причини друга сериозна контузия. Не насочвай към лица или хора, особено когато се отваря.

                      Прахосмукачка: Не използвайте, за да събирате бензин или други леснозапалими течности. Не събирайте нищо, което в момента гори.

                      Пералня: Не отваряй, докато има движение!

                      Сирене: За по-добър вкус, махни опаковката.

                      Маша за къдрене: Само за външна употреба.

                      Ютия: Не гладете дрехите, докато са на вас.

                      Замразена храна: Внимание! Замразено! Стопли преди консумация!

                      Шампоан за кучета: Не използвайте за хранене на рибки.

                      Микровълнова: Не може да се използва за сушене на домашни любимци!

                      Чувал за труп: Не използвайте, ако има пулс!

                      Успокоително за менструални болки: Не използвайте при проблеми с простата.

                      Електрически трион: Не се опитвайте да спрете острието с ръка.




                      Българка се омъжила за американец и заживяла в Америка. Не знаела нито дума английски. Отива на магазина за пилешки крилца, изкудкудякала замахала с ръце и продавача и дал крилца. След известно време отишла за бутчета. Изкудкудякала , показала си бедрата и продавачът и дал бутчета. След няколко дни поискала по същия начин пилешки гърди , като си показала циците и продавачът и дал гърди. След време решила да купи кренвирши.Не можла да обясни и довела мъжът си. СЕГА В МОМЕНТА СИ МИСЛИТЕ ЗА ГЛУПОСТИ, НАЛИ????
                      Просто мъжът и знаел английски!


                      Мъж се връща от командировка и заварва жена си със съседа в леглото. Без да каже нищо, излиза си и отива навън. Сяда на пейка в парка и потънал в тъжни мисли:
                      - Ама е курва, специално й пратих sms, че си идвам по-рано.
                      Поседял, попушил, живнал малко:
                      - Е, от друга страна, може да не е курва, може просто да не е получила sms-a..
                      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        По данни на Статистическия институт:
                        "В България 65% от семейните жени изневеряват на мъжете си"
                        И това също доказва, че в БГ никой не си върши работата до край.
                        Като процент, добре,...ама къде са адресите, телефоните,...????
                        .........................
                        У всяка жена има нещо специфично... Нещо, заради което ти иде да я удушиш....
                        ........................
                        Един мъж се шегувал със съпругата си, с която се оженили наскоро . Когато искал да прави секс с нея я питал с кодовото изречение :
                        - Скъпа искаш ли Шаро да те лае?
                        И тя се съгласявала.
                        Минали няколко години и мъжа престанал да задава кодовите думички и да прави секс с жена с и. Тя се притеснила и го запитала :
                        - Скъпи защо Шаро вече не ме лае?
                        А той отговорил :
                        - Защото вече те познава скъпа!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Влезнал американец в един бар и казал на бармана:
                          - Братле, дай едно уиски!
                          Барманът го погледнал учудено и му казал:
                          - Слушай сега, тук е много скъпо, не можеш да си го позволиш.
                          - Абе аз сам баровец, бе! Давай като ти казвам!
                          Изпил американецът уискито и барманът му казал 1000$.
                          - Еййй, ти луд ли си!
                          Сложил си ръката на бара и казал:
                          - Режи! Ръката ми повече да не пипне алкохол!
                          Шаааат и оня с една брадва му отрязъл ръката. След малко в бара влезнал руснак и казал на бармана:
                          - Дай една водка.
                          - Тук е много скъпо, не е за теб.
                          - Дай една водка като ти казвам, бе!
                          Изпил си водката и барманът пак казал 1000$. Сложил си руснакът крака на бара и казал на бармана:
                          - Режи! Кракът ми повече да не стъпи в бар!
                          Шат, отрязал му крака. След малко дошъл и българинът:
                          - Дай една ракия.
                          - Ама тука много скъпо...
                          - Дай една ракия, бе!
                          Изпил нашият ракията и барманът пак поискал 1000$.
                          Българинът гледал, гледал, извадил си х*я и го сложил на бара.
                          Барманът шашнат попитал:
                          - Кво, да го режа ли?
                          - Не! Да го д*хаш!
                          SUZUKI VITARA V6
                          HONDA CBR 919RR
                          MERCEDES ML
                          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Иванчо с техните на плажа:
                            - Жена, ела да се поразходим зад дюните!
                            - Стига бе! Детето е тук!
                            След кратки уговорки, майка му склонява,
                            Иванчо обаче ги проследява....
                            ...- Тате, какво правихте там бе, голи един върху друг?
                            - Помпих майка ти, че ще влиза да плува, та да не потъне.
                            - Аааа, ясно. Той и чичо Гошо вчера я помпи, даже накрая, с език я пробва дали не изпуща.

                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от vpdyankov Преглед на мнение
                              ........................
                              Един мъж се шегувал със съпругата си, с която се оженили наскоро . Когато искал да прави секс с нея я питал с кодовото изречение :
                              - Скъпа искаш ли Шаро да те лае?
                              И тя се съгласявала.
                              Минали няколко години и мъжа престанал да задава кодовите думички и да прави секс с жена с и. Тя се притеснила и го запитала :
                              - Скъпи защо Шаро вече не ме лае?
                              А той отговорил :
                              - Защото вече те познава скъпа!
                              Имам един колега от Добрич, разказваше как придумвал жена си да правят анален секс:

                              "Я да види дядо поп има ли в гърнето боб..."
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Млада съпружеска двойка се кара. Жената, цялата в сълзи, крещи, че между тях всичко е свършено и че тя заминава завинаги при майка си. Събира си вещите, мъжът ѝ дава пари за път, тя ги преброява и възмутено възкликва:
                                - А за връщане?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X