Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    За да не се обръща мъжа ми след секс към стената, закачих там портрет на мама
    *************
    Освен висше образование е добре да имаш поне средно съобразяване и минимум начално възпитание.
    **************
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.
    **************
    Гост - човек, дето идва да пие кафе и ти изпива всичката ракия....
    **************
    - Марче, виж! Падаща звезда! Бързо си пожелай нещо!
    - Да се оженим!
    - Я как литна звездичката право нагоре!
    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

    Коментар


    • От: Вицове

      Две клюкарки се събрали и едната казва на другата:
      - На гинеколога Георгиев и баща му беше гинеколог, и дядо му беше гинеколог... Не се нагледаха тия, бе!!!

      Коментар


      • От: Вицове

        - Отче, купих си цигари от Lafka.
        - Шерни десет пъти "Оставка!"
        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • От: Вицове

          На една бензиностанция виси реклама:
          “ Който зареди пълен резервоар участва в лотарията за безплатен секс!“
          Зареждат двама. Плащат и искат да участват в лотарията. Бензинджията:
          - Изберете число от 1 до 10!
          - 4!
          - За съжаление не печелите! Аз бях избрал 5!
          Другия също не познал.
          И си тръгнали. Другата седмица пак не уцелили. И единия казал на другия:
          - Тоя май ни лъже! Мошеническа работа ми се вижда това!
          - Не, бе! Не е така. Миналата седмица жена ми на два пъти е печелила.
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • От: Вицове

            Туристически гид към групата си:
            - Чака ни тежък преход, затова взимаме със себе си
            само най-необходимото и само в концентриран вид. Въпроси?
            - За ядене?
            - Само консерви.
            - За пиене?
            - Само ракия.
            - Ами момичета?
            - Само мръсници...
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • От: Вицове

              Японците измислили секс робот и взели три жени да го изпробват. Влязла първа американката, след половинчас излязла - изтощена от секс.
              След нея влязла японката. Излязла след един час - едва се държи на краката си.
              Накрая влязла българката. Час, два, три - никой не излиза... По някое време отвътре изскача роботът и хуква да бяга, а мадамата след него:
              - Къде тръгна бе, железния? Батерии за е#@*е нямаш, а да бягаш - имаш !?
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • От: Вицове

                Автоинструнктор съветва курсист:
                - Момче, запомни каво ще ти кажа, най-много трябва да се пазиш от пияните шофьори. Ако подозираш, че някой е пиян веднага спирай и го изчакай да отмине. На второ място по опасност са таксиджиите. Те правят каквото си искат, спират рязко и не дават никакви мигачи. На трето място са мотористите. Те са луди младежи, които се мислят за безсмъртни и карат с 200 в града.
                - А жените шофьорки?!
                - Ееех - въздъхнал инструктурът - щом ме питаш, ще ти кажа. Жената-шофьор е като пиян таксиджия на мотор.
                SUZUKI VITARA V6
                HONDA CBR 919RR
                MERCEDES ML
                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                Коментар


                • От: Вицове

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_96173151430705.jpeg
Прегледи:1
Размер:27.9 КБ
ID:5568951
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Руснак звъни на приятеля си в Новосибирск:
                    - Как сте?
                    - Ами добре сме.
                    - Студено ли е при вас?
                    - Е, нали знаеш, студено е!
                    - Колко е в момента минус 50, минус 60 градуса?
                    - Ааа, няма такова нещо. Минус 15, минус 20 най-много!
                    - По телевизията казаха, че било минус 60!
                    - Ааа, навън ли...?
                    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Мъж закарва Трабант-а си на сервиз и казва:
                      — Искам да му поставите дискови спирачки.
                      — Десет лева.
                      — Искам да му сложите и двигател от Ферари.
                      — Десет лева.
                      — И тунинг вътре и вън.
                      — Десет лева.
                      Мъжът пита смаяно:
                      — Бъзикате ме!
                      Майсторът отговаря:
                      — Ами...ти пръв започна!

                      ***************************

                      Мъж три дни не се прибира в къщи, а на четвъртия се появява. Жена му го гледа намръщено:
                      - Къде се губиш?
                      - Представяш ли си, терористи пратили писмо в службата, отварям го, вътре бял прах!
                      - И какво? Антракс!!!
                      - Не. Трипер.
                      Последно редактирано от cveta68; 08-03-14, 13:14.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Нощ. Панелен апартамент. Мъжки глас:
                        Лапай! Айде, лапай, де....
                        И така десетина минути. Викове от съседните апартаменти:
                        - Айде, бе Петрова, лапай, че да спим. Утре сме на работа.
                        Същия мъжки глас:
                        Абе, хора, жената е нощна смяна. Храня детето...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Докарват Бойко за втори път в Правителствена болница. Докторите не могат да разберат причината за лошото му състояние. Вече отчаяни, че не могат да помогнат, се сещат да викнат и психиатър. Само след минута психиатърът казва:
                          - Бързо! Дайте му лента и ножица! И му пляскайте и се усмихвайте!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Написах сексуална песен за живота.
                            -Така ли? Ми, да я чуем.
                            - Ами ето я:
                            "Ставам сутрин рано.
                            Закусвам и отивам на работа.
                            Работя, работя, работя цял ден и се прибирам.
                            Вечерям и си лягам.
                            Всеки ден е така, а пари нямаааа..."
                            - Добре де, ама къде е сексуалното?!
                            - Аааа, то е в заглавието. Песента се казва "Да ти е*а и живота"!
                            / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Две приятелки си говорят:
                              - Мъжът ми почина пет дни след сватбата!
                              - Е, поне не се е мъчил много...



                              Стопанка уволнява прислужницата си и тя преди да си тръгне решила да даде воля на чувствата си:
                              - А Вашият мъж ми каза, че готвя по-добре от Вас!
                              Стопанката невъзмутимо мълчи.
                              - А, и още каза, че съм по-хубава от Вас!
                              Стопанката запазва спокойствие.
                              - И това не е всичко. Аз и в леглото съм по-добра от Вас!
                              - Простете и това ли Ви го каза моят мъж?
                              - Не, Вашият градинар.



                              ИЗ МОДЕРНИЯ РУСКИ ФОРУМЕН ФОЛКЛОР.
                              Здравейте, това е телефонният секретар на президента на Руската федерация Владимир Путин! За съжаление не мога точно сега да Ви отговоря, извън обсег съм.
                              Ако искате да се предадете - натиснете 1.
                              Ако искате да ни заплашите със санкции - натиснете 2.
                              Ако искате да обсъдим ситуацията в Украйна - натиснете 3
                              Всички клавиши, с изключение на 1, активират междуконтиненталните термоядрени ракети "Тополь М"!
                              Успех!



                              Мъж се прибира на 8-ми март сутринта след тридневен запой с приятели.
                              - Жена,досега съм обикалял цветарските магазини - по - красиво цвете от тебе не можах да намеря...



                              Когато бях в първи курс на института, всичко, което ми се искаше - да имам гадже с големи цици. Скоро намерих такава. Тя обаче, беше абсолютно безчувствена, а аз изгарях от страст. Тогава разбрах, че ми трябва гадже, което да е страстно.
                              Накрая намерих такава. Тя пък беше много нервна. Ту се смееше неудържимо, ту плачеше неудържимо. Тогава разбрах, че ми трябва спокойно гадже, а не тази ненормалница.
                              Във втори курс намерих такава. Ама беше много скучна. Никакъв ентусиазъм. Тогава реших, че ми трябва съблазнително гадже.
                              Намери се и такова. Обаче беше непоносимо - тя никога нямаше време за нищо. Хващаше се за всичко и нищо не довършваше докрая. Рядка тъпачка. Тогава разбрах, че ми е нужно умно гадже.
                              Когато завърших института, срещнах такава. Ожених се за нея и когато, наскоро след това, се разведохме, тя взе всичко, което имах.
                              Сега всичко което ми се иска е - да имам гадже с големи цици...



                              Сутринта след осмомартенският купон телефонът звъни.
                              - Извинявай, скъпа.., спомням си, че снощи ти направих предложение, ама забравих: ти съгласи ли се или …?
                              - Помня, че казах "да", но на теб ли… на някой друг ли...



                              По време на ВИП-парти диджеят съобщава:
                              -Моля за внимание! Собственикът на черното бентли , което е паркирано до строежа зад валяка , да вземе спешно валидол!



                              Ако имате пъпки на лицето не го преживявайте тежко. Помислете за тези, които ги имат вместо цици.



                              Женска клетва: "Да даде господ, всяка да ти дава, а на тебе да не ти става"


                              Пътува бензиновоз, зад него се влачи верига. Спира го катаджия:
                              - Такааа, защо с верига?
                              - За да отива електричеството в земята.
                              - Това е ясно. А веригата за какво е?
                              - Хмм. Ами, ако удари мълния, всичко отива в земята.
                              - Абе, това ми е ясно, а веригата за какво ти е?
                              Мъжът не издържа, спира преминаваща Жигула и моли шофьора:
                              - Слушай, приятел, обясни му, за какво ми е веригата.
                              Шофьорът на Жигулата излиза:
                              - Разбирате ли, за да не се взриви бензина, за да не възникне искра.
                              - А-а-а, разбрах.
                              Бензиновозът щастливо си заминава.
                              А катаджията се обръща към шофьора на Жигулата:
                              - Такааа, защо си без ВЕРИГА?...



                              Според хирурзи политиците са най-лесни за операция...те нямат сърце, нямат гръбнак, всичко е само стомах, а задника и главата са взаимнозаменяеми.
                              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Брегът на реката Нил. На единия бряг американската армия провежда учение.
                                На другия бряг два крокодила разговарят:
                                - Ееех... хубава е реката Нил!
                                - Хубава, хубава, но реката Волга е по-хубава, другарю майор - отговаря другият...
                                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X