Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Тийнейджър се събужда сутринта с насинено око. Уплашен, пита баща си:
    - Защо ми е насинено окото, тате?
    - Ами, как да ти кажа, синко... Когато се прибра снощи пиян, аз си замълчах. Когато започна да ме кълнеш, аз пак си замълчах. Когато започна да кълнеш и майка си, пак нищо не казах. Но когато се изсра в средата на стаята, забоде свещички в лайното и каза -"Това таралежче ще живее с нас", аз не издържах... xaxax
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • От: Вицове

      По-добре 2 часа срам на плажа, отколкото цяла година мъка и пот във фитнеса.
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Вицове

        Млад моряк след няколкомесечно плаване, загорял за секс, попитал боцмана, може ли дам му помогне с нещо...
        - Мога! Срещу 200 долара готвачът китаец е на разположение.
        - Ама как?! Цели 200 долара, и то за китаец?!
        - Ами виж, момче, 100 долара са за капитана, защото хич не ги обича тия работи. 50 долара са за мен, защото и аз хич не ги обичам тия работи. По 25 долара давам на двама здравеняци да държат китаеца, защото и той хич не ги обича тия работи...
        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
        "Mud Angels" Stara Zagora

        Коментар


        • От: Вицове

          Една жена умряла и се качила при Свети Петър. Започнала да се оглежда наляво-надясно.
          - Добър ден, дъще. Търсиш ли нещо?
          - Търся мъжа си. Почина преди 5 години. Как да го намеря?
          - Как се казва?
          - Киро.
          - Много Кировци има тук. Нещо по-конкретно за него?
          - Ами преди да умре ми каза, че колкото пъти му изневеря, толкова пъти ще се преобърне в гроба.
          - А така кажи де! - зарадвал се Свети Петър - Знам го. Киро Пумпала му викат...
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • От: Вицове

            Учените са доказали, че в бирата има витамин B. Т.е.:
            Като изпиеш 1 бира, това е витамин B1 (тиамин);
            Като добавиш още една - B2 (рибофлавин);
            ...
            Шест бири са витамин B6 (пиридоксин);
            ...
            Дванайсет бири - B12 (кобаламин);
            ....
            И т.н., докато изпием цялата каса, с което сме усвоили B-комплекс.

            Коментар


            • От: Вицове

              Когато ви се случи някой ден да си помислите - АЗ МРАЗЯ РАБОТАТА СИ – задължително специалистите психолози и гастроентеролози препоръчват – ТОВА:
              След работа на път за дома – минете през близката аптека и си купете анален термометър – но задължително на фирмата "Johnson and Johnson" – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!!!


              След това се приберете у дома си и заключете вратата, дръпнете щорите и заемете поза Лотус – ако не сте йога – айде нема нужда.


              Така – вече сте се успокоили и концентрирали – разопаковайте аналното термометърче и го поставете – НЕ в дупенцето си а на нощното шкафче. Сега извадете внимателно указанията за ползване от опаковката и започнете да ги четете внимателно и не пропускайте дори и ред.


              Да вече го забелязахте нали – на листчето има малък надпис, който гласи:
              "Every rectal thermometer made by Johnson and Johnson is personally tested."


              Е, сега видяхте ли, че има и по – гадна работа от вашата!!!! А я сега си помислете ако работихте за Johnson and Johnson Company а? Представете си – да стоиш цял ден надупен в някакъв завод и да си тикаш анални термометърчета в дупето – от 08,00 до 17,00 а?


              Не това със сигурност не е вашата работа – каквато и да е тя!
              Затова затворете очи и мислено повторете 5 пъти – Радвам се че не работя за качествения контрол на Johnson and Johnson Company!!!!! – казах 5 пъти!!!!!!

              Коментар


              • От: Вицове

                Решава арменец да прави бизнес и започва да продава гевреци в морската градина.Още първия ден един от бягащите за здраве спира при него пита колко струват гевреците,нашия му казва че са по лев,човека му хвърля 1 лев и заминава без да си вземе геврека.На другия ден човека пак минава бягайки от там и без да спира му хвърля лев и отминава.Това се повтаря 10тина дена и на 11стия арменеца го спира и му вика:
                -Чакай бе човек,чакай да ти кажа нещо...
                -Знам какво ще ме питаш бе човек,не взимам гереците щото не ги ям,много съм богат и ми харесва да помагам на хора които с честен труд си вадят хляба.
                -Не бе приятел спрях те да ти кажа че вдигнах цената на 1,20

                Коментар


                • От: Вицове

                  Непознат среща мадама и я заговаря
                  Извинете,без бельо ли сте?
                  Ау,отдалече ли ми личи?
                  Не,но имате пърхот по обувките...
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Срещат се двама приятели:
                    - Как си отдавна не сме се виждали?
                    - Бях на сафари в Африка.
                    - И?
                    - Скрил съм се зад едно дърво с двуцевката и чакам лъва да дойде по-близо. Идва той, натискам спусъка и засечка, дърпам и вторият - пак засечка.
                    - Ей, страшна работа!
                    - Абе, тъкмо да ме сграбчи и една черна ръка ме издърпа на дървото - горила.
                    - Ааа, отървал си се!
                    - Къде ти! Като ме хвана там и секс, секс ...
                    - Е, поне си останал жив.
                    - То това живот ли е? Тя там, аз тука! Ни пише, ни се обажда!
                    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Пасторът изнася проповед:
                      - Алкохолът е вашият враг номер едно. Като се напиете, сигурно ще се скарате с жена си, ще грабнете пистолета и на тая пияна глава няма да улучите.
                      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Живял си Адам в Рая. Бил съвсем сам. И Господ му казал:
                        - Ще ти дам жена - Ева.
                        И му дал...
                        Оттам и фразата - "Да не дава Господ!"

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Българин отишъл на гости на свой приятел японец.
                          По някое време му се приходило до тоалетната ,обаче бързо се върнал и
                          казал на японеца:
                          -Абе вратата на WC-то няма дръжка, не мога да я отворя.
                          -Вратата е с фотоклетка.Заставаш пред нея, тя се отваря.
                          -Влизаш, свършваш си работата и като пуснеш водата вратата
                          се отваря и излизаш.
                          Нашият се впечатлил много и казал че и той ще си направи такава.
                          След време и японеца му дошъл на гости:
                          -Направи ли си такава тоалетна?- попитал.
                          -Абе мани. Направих , ама един път спряха тока и се напиках пред вратата,
                          друг път спряха водата и спах вътре.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Леле, какъв си умен, начетен и ерудиран...
                            - Ами, не. Аз съм си обикновен. Ти си тъп.
                            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Писък на спирачки , удар ! Пешеходец се търкаля по земята .
                              - Боже ! Удари Ви кола ! Как сте !??
                              - Къъ..де,къд..ее ми е.. телефона
                              - На 112 ли искате да се обадим ??
                              - не..не.. искам да пусна статус.
                              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                              "Mud Angels" Stara Zagora

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Най-безопасният град в Украйна в момента е Припят.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X