Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Нямат предаване на живо,само отделни картинки

    Коментар


    • От: Формула 1

      Първоначално публикуван от kemo Преглед на мнение
      Нямат предаване на живо,само отделни картинки
      Това не е вярно.
      Имат си чудесно предаване на живо, включително и live timming-a в отделен прозорец,
      но последните пъти беше само през torrent-tv, а на мен тази ACE Stream история нещо не ми се нрави много, много, но това е друга тема.
      Излъчванията започват 15мин. преди определения час за старт на събитието - квалификация или състезание.
      Трябва се направи регистрация, без нея няма достъп до менютата споменати от мен по-горе.
      Успех
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • От: Формула 1

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        ...Хамилтън е много талантлив пилот, но се е взел прекалено на сериозно....
        Според мен всички пилоти би трябвало да се вземат на сериозно . Все пак им е гласувано доверие да управляват техника , в която са вложени милиони .
        Иначе специално за Хамилтън -ако не се взима прекалено на сериозно едва ли щеше да има 4 титли зад гърба си .

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        ..Сега като се замисля... Ферари натриха носа на Мерцедес, не Фетел....
        - а само като се сетя , че към края на миналия сезон разочарованите фенове на Ферари бяха на мнение ,че на Аривабене требе да му кажат "Ариведерчи! " ...

        ..отдерно : по традиция пистата в Мелбърн ( донякъде и в Бахрейн) е за "опипване на почвата" . Все още "детските болести" в отборите от предсезонната подготовка се изглаждат . Към това може да добавим и влиянието което оказва и неизвестността ( пак все още) по отношение на възможностите на отделните типове гуми .
        Така че чак в Китай ,където и възможностите за изпреварване са много по- големи , ще проличи кой-кой е .

        Все пак пролича , че Хаас имат израстване . Макларън също се отлепиха от посредствеността поради преебавката им с Хонда , така че и в средата ще е интересно .
        Иначе за челната тройка е ясно : борбата ще е между Мерцедес , Ферари и биковете . И се очертава да е по- оспорвана , което пък е добре , щото ще поддържа тръпката у нас - кибиците
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Формула 1

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Според мен всички пилоти би трябвало да се вземат на сериозно . Все пак им е гласувано доверие да управляват техника , в която са вложени милиони .
          Иначе специално за Хамилтън -ако не се взима прекалено на сериозно едва ли щеше да има 4 титли зад гърба си .
          Да поясня какво имАх предвид, струва ми се че почва да се държи като примадона, да знам че може да се спори и по това какви са границите и къде е червената линия, но той все пак е в отбор който му гарантира най добрата кола от години наред и да се дуе толкова, баш не му отива!!!
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Формула 1

            Неприятен по характер. Като печели е много контактен, усмихнат ! Като губи - самсунсурат! За това и той и Алонсо нямат приятели сред пилотите! Но иначе като пилот е добър. Като се махне оня курвенски номер,като намали зад SC , удари и ядоса Фетел / той пък си изпусна нервите!/ .

            Коментар


            • От: Формула 1

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              ...а само като се сетя , че към края на миналия сезон разочарованите фенове на Ферари бяха на мнение ,че на Аривабене требе да му кажат "Ариведерчи!
              Поддържам това си мнение, но явно тия у Маранело са мазохисти и са склонни да изчакат, докато отново се размирише.

              П.П. Държа да се отбележи за протокола, че не съм фен на Ферари а само на Кими.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Формула 1

                Първоначално публикуван от kemo Преглед на мнение
                Неприятен по характер. Като печели е много контактен, усмихнат ! Като губи - самсунсурат! За това и той и Алонсо нямат приятели сред пилотите! Но иначе като пилот е добър. Като се махне оня курвенски номер,като намали зад SC , удари и ядоса Фетел / той пък си изпусна нервите!/ .
                Не се чете. Зад сейфти кара телеметрията му е проверена от Чарли и се оказва, че нито е намалявал, нито е докосвал въобще спирачката.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от kemo Преглед на мнение
                  ....Неприятен по характер. Като печели е много контактен, усмихнат ! Като губи - самсунсурат! За това и той и Алонсо нямат приятели сред пилотите! ... .
                  За сметка на тях Рикярдо с 24 каратовата усмивка е всеобщ любимец.
                  На мен пък не ми се нравеше усмивката на Шуми.
                  Обаче в спорт , в който се разиграват милиарди, романтиката е далеч на заден план . Важно е какво става на пистата . В статистиката остава историята на победите и загубите .
                  На никой не му пука дали примерно Хуан Мануел Фанджо е бил с гаден характер или не . Обаче се знае , че е бил 5 пъти шампион с 4 различни отбора .
                  ... та по- важното е , че
                  Първоначално публикуван от kemo Преглед на мнение
                  .... иначе като пилот е добър...
                  ...Фетел и Алонсо - също .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Айдеее:

                    https://mobile.sportal.bg/news.php?id=716659
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      1 5 Sebastian Vettel VET Ferrari 1:29.060 1:28.341 1:27.958 13
                      2 7 Kimi Räikkönen RAI Ferrari 1:28.951 1:28.515 1:28.101 13
                      3 77 Valtteri Bottas BOT Mercedes 1:29.275 1:28.794 1:28.124 16
                      4 44 Lewis Hamilton HAM Mercedes 1:29.396 1:28.458 1:28.220 16
                      5 3 Daniel Ricciardo RIC Red Bull Racing TAG Heuer 1:29.552 1:28.962 1:28.398 12
                      6 10 Pierre Gasly GAS Scuderia Toro Rosso Honda 1:30.121 1:29.836 1:29.329 18
                      7 20 Kevin Magnussen MAG Haas Ferrari 1:29.594 1:29.623 1:29.358 16
                      8 27 Nico Hulkenberg HUL Renault 1:30.260 1:29.187 1:29.570 15
                      9 31 Esteban Ocon OCO Force India Mercedes 1:30.338 1:30.009 1:29.874 16
                      10 55 Carlos Sainz SAI Renault 1:29.893 1:29.802 1:29.986 18
                      11 28 Brendon Hartley HAR Scuderia Toro Rosso Honda 1:30.412 1:30.105 15
                      12 11 Sergio Perez PER Force India Mercedes 1:30.218 1:30.156 11
                      13 14 Fernando Alonso ALO McLaren Renault 1:30.530 1:30.212 12
                      14 2 Stoffel Vandoorne VAN McLaren Renault 1:30.479 1:30.525 12
                      15 33 Max Verstappen VER Red Bull Racing TAG Heuer 1:29.374 4
                      16 8 Romain Grosjean GRO Haas Ferrari 1:30.530 7
                      17 9 Marcus Ericsson ERI Sauber Ferrari 1:31.063 9
                      18 35 Sergey Sirotkin SIR Williams Mercedes 1:31.414 8
                      19 16 Charles Leclerc LEC Sauber Ferrari 1:31.420 8
                      20 18 Lance Stroll STR Williams Mercedes 1:31.503 8
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Мноу оскъдни коментари нещо тия дни, що тъй?
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Чудничко, чудничко! Наздраве!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DaRnVh_X4AIP4FM.jpg
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5785373
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Нема да коментирам, щото съм малко ядосан. Що за глупост е това:

                            http://f1.f-e-n.net/

                            Занимавам се с регистраций и куп идьотизми. Насекъде сичко изрядно - чети това, виж онова, коментирай...А състезанието може да гледате тук. Линк като

                            линк, ама на него има сичко друго, само не и състезание.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              За това, в какво се е превърнала Ф1 в последните години, може да се съди по толкова "големия" ми интерес към състезанията, че сега като изчетох класирането, имената на една трета от пилотите нищо не ми говорят.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Отдавна съм казал, че F1 трябва да се показва от национална телевизия. Ама задници големи!

                                Събрали формулата с футбол и с още спортове, които не искам да чувам. Иначе немаше проблем да си платя за двадесетина гледания.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X