От: Бар "Наздраве"
Аре, наработих се и за днес. Сега сте тука, а. А снощи га се прибрах, нема никой. Поспаланковци.
А наздраве.
Аре, наработих се и за днес. Сега сте тука, а. А снощи га се прибрах, нема никой. Поспаланковци.
А наздраве.
Ама може и да бъркам, де 
Тук са 50 потребители онлайн. 0 потребители и 50 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар