От: Бар "Наздраве"
Много работа....
Аз пийвам биричка, че утре рано сутринта ще ходя да оправям лозето!
Много работа....
.
.
Ай наздраве.





.

Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар