От: Бар "Наздраве"
Бе ти обещай, че ще почерпиш, той джигера ще се оправи все някога
...
Бе ти обещай, че ще почерпиш, той джигера ще се оправи все някога
.Наздраве компанията

.



Тук са 249 потребители онлайн. 0 потребители и 249 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар