От: Бар "Наздраве"
Бе ти обещай, че ще почерпиш, той джигера ще се оправи все някога
...
Бе ти обещай, че ще почерпиш, той джигера ще се оправи все някога
.Наздраве компанията

.



Тук са 143 потребители онлайн. 0 потребители и 143 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар