От: Бар "Наздраве"
Наздраве със... салатка... Дедо Попе, рекни едно наздраве бре! Устата ли ти е пълна?
Наздраве със... салатка... Дедо Попе, рекни едно наздраве бре! Устата ли ти е пълна?


Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар