От: Бар "Наздраве"
Айде, наздраве на всички!
Айде, наздраве на всички!

Обаче от дълго време ни бЕга по тъча...не знам кога ще се поправи? А, Евгени



Тук са 183 потребители онлайн. 0 потребители и 183 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар