От: Бар "Наздраве"
Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!

Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!



Тук са 203 потребители онлайн. 0 потребители и 203 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар