От: Бар "Наздраве"
Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!

Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!



Тук са 208 потребители онлайн. 0 потребители и 208 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар