От: Бар "Наздраве"
Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!

Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!



Тук са 130 потребители онлайн. 0 потребители и 130 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар