От: Бар "Наздраве"
Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!

Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!



Тук са 150 потребители онлайн. 0 потребители и 150 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар