От: Бар "Наздраве"
Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!

Като сме се събрали по следобедно време, поне да се почерпим. Наздраве!



Тук са 260 потребители онлайн. 0 потребители и 260 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар