От: Бар "Наздраве"
Я разяснете работите около сбирката, какъв е плана? Наздраве!
Я разяснете работите около сбирката, какъв е плана? Наздраве!



Наздраве,Франко!

Ся и да ме обиждат ми е на ....Щот утре с нивицата ще има дай газззз :Д
Наздраве,Франко!

БРАВО!!

Наздраве,Франко!
Много по-атрактивно ще е!
Много по-атрактивно ще е!

Тук са 63 потребители онлайн. 0 потребители и 63 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар