От: Бар "Наздраве"
Последно Наздраве, че всеки момент ще се прибере съквартиранта и ще трябва да му освободя лаптопа.
Последно Наздраве, че всеки момент ще се прибере съквартиранта и ще трябва да му освободя лаптопа.


























Пък и няям намерения да спора повече, че ми дойде до гуша и накрая ще зема развъртя кранчето и темата (онази дето е спора) Ще се изпълни със само хубави работи, сееещаш се налиии :Д



Тук са 175 потребители онлайн. 0 потребители и 175 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар