До: Бар "Наздраве"
Наздраве на цялата компания! Още върви водчицата
След малко ще си отворя биричка
.
Наздраве на цялата компания! Още върви водчицата
След малко ще си отворя биричка
.




Сега на работа с биричка е в ръка жи казвам НАЗДРАВЕ !!!!



Тук са 192 потребители онлайн. 0 потребители и 192 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар