До: Бар "Наздраве"
Можеше и да не пием. Но все пак Тишо има рожден ден.
Така, че наздраве за рожденика.
Можеше и да не пием. Но все пак Тишо има рожден ден.
Така, че наздраве за рожденика.


и ако има и бадемки и малко шоколад 
Уиски с вода и бадеми най-добре върви по мое му.И в тоя смисъл...



и ако има и бадемки и малко шоколад 

Тук са 175 потребители онлайн. 0 потребители и 175 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар