До: Бар "Наздраве"
Няма да стане така с тая бира - сипвам си Джак No1
Няма да стане така с тая бира - сипвам си Джак No1

.






Аз викам на гости ни каниш некъде...
Тук са 67 потребители онлайн. 0 потребители и 67 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар