До: Бар "Наздраве"
Добър вечер , и Наздраве ! Тази вечер няма да пия , но все пак да сме здрави
Добър вечер , и Наздраве ! Тази вечер няма да пия , но все пак да сме здрави




...


... и пак каната , ама не помня поредния номер вече ...Тук са 28 потребители онлайн. 0 потребители и 28 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар