До: Бар "Наздраве"
Наздраве, дружина. Гледам и Макса е оцелял от снощи. Щом пак е на маса е добре.
Наздраве, дружина. Гледам и Макса е оцелял от снощи. Щом пак е на маса е добре.













Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар