Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
    Бе, и моя монитор е два пръста, ама ти за телепортиране не си ли чувал?!

    Хайде наздраве на теб и на Виличка!
    Явно това ще сме пиячите тая вечер.
    А, телепортирането ми е любимо още от детските години.
    Ето, от тук го научих този "тарикатлък":



    Наздраве.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      А, телепортирането ми е любимо още от детските години.
      Ето, от тук го научих този "тарикатлък":



      Наздраве.

      Олелееее... Това сигурно сте го гледали по силно разпространените тогава телевизори "Знамя" и "Опера" .

      Като стана дума за стари вещи, в момента имам уникалната възможност да се запозная с втори по ред учебник по Физика, който намерих на тавана на един приятел. Ще кажеш - какво, учебник по Физика, нищо особено. Да, ама е издаден през далечната 1925 г. и е писан не от кой да е, а от дядото на Стефан. Когато имам време, ще го занеса у наследника му.
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Здравейте хора и жени Който пие Наздраве, който не лека нощ.
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
          Олелееее... Това сигурно сте го гледали по силно разпространените тогава телевизори "Знамя" и "Опера" .
          Е, чак пък. "Електрон"-и в различните им модификации.

          Първоначално публикуван от nyvatest
          Здравейте хора и жени Който пие Наздраве, който не лека нощ.
          И наздраве и лека нощ.


          ПП. И като си тръгвате, да не вземете да оставите кръчмата отключена, бре.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            Е, чак пък. "Електрон"-и в различните им модификации.


            И наздраве и лека нощ.


            ПП. И като си тръгвате, да не вземете да оставите кръчмата отключена, бре.
            Лека и от мен! А, Ники, една молба - тъй като утре имам Практика, няма нужда да ми звънкаш сутринта.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Дорър вечер на всички,пак ли е моят ред... Наздраве

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Ами явно на теб се пада честа да отваряш кръчмето и да ни събираш!
                Хайде наздраве с по едно коняче
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                  Ами явно на теб се пада честа да отваряш кръчмето и да ни събираш!
                  Хайде наздраве с по едно коняче
                  Благодаря за което,ами като гледам времето,то то си е за коняче,аз съм на винце,ама няма с кого да споделя една маса

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Ало дамитезасрамете сеоще не се е размърдала тежката артилерия а вие почнахтеШе ни карате да ви догонваме и после що си под масата
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Ето и аз съм тука ,много съм ядосана и вместо да пия сок ще ударя една водка с тоник,наздраве
                      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                        Ето и аз съм тука ,много съм ядосана и вместо да пия сок ще ударя една водка с тоник,наздраве
                        Наздраве,Краси,не се ядосвай,че Тераното се е повредило на пътя,все пак извади късмет,че някой с джип ти е помогнал,и е направил добро.Е,незнаеш от къде ще изкочи белата,айде да го полееш яко,че само ядове... не се ядосвай,то остава във миналото ни.

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          Е, чак пък. "Електрон"-и в различните им модификации.


                          И наздраве и лека нощ.


                          ПП. И като си тръгвате, да не вземете да оставите кръчмата отключена, бре.

                          Привет!
                          Наздраве банда...аз тази вечер съм на кайсиева варена с мед и за мезелик си настъргах ряпа...Стария каза, че е било кеф...абе не лъже човеко истаната казва...утре ще ви съобщя дали можем да се справим с газовата криза в Б-я...
                          Ники нашия беше Рубин...88 оки тежеше...верно бе...
                          Още веднъж наздраве...
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Ало дамитезасрамете сеоще не се е размърдала тежката артилерия а вие почнахтеШе ни карате да ви догонваме и после що си под масата
                            ...Божиите слова винаги са правдиви,Ако и да са изговорени от раб Божи с два черни дроба...

                            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                            Ето и аз съм тука ,много съм ядосана и вместо да пия сок ще ударя една водка с тоник,наздраве
                            Требе ли да изкрейзиш,че да спреш сока...?Виж си блока на джипа като го фиркаш с вода,а не антифриз колко му е кеф.
                            ... махни тоника,само гастрит и газове/бая/ от него.Карай на доматен сок със солчица и чер пипер.
                            Наздраве и агаля,кол никой не е забил...Ама и зорлям да се тровиш пак не е добре...

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                              Привет!
                              Наздраве банда...аз тази вечер съм на кайсиева варена с мед и за мезелик си настъргах ряпа...Стария каза, че е било кеф...абе не лъже човеко истаната казва...утре ще ви съобщя дали можем да се справим с газовата криза в Б-я...
                              Ники нашия беше Рубин...88 оки тежеше...верно бе...
                              Още веднъж наздраве...
                              Наздраве,ей,по малко ряпа да настържиш,че от много ряпова салата има и много газове.От личен опит е да знаеш Приятна вечеря все пак

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Да, А СЛЕД ТАЗИ ВЕЧЕР СЕ ЧУДЯ КЪДЕ СПАХ ДО СЕГА ...
                                Привет!
                                Ми и аз не знам...то в къщи има място...дан съ пристисняваш...
                                А сега сериозно...майната му на твоя бе...я ква мацка си...пък и из форума пълно с готини пичове...аз на първо място...
                                Не се притеснявай...Тати преди да са разболее все ми викаше...Сине той живота на кенеф мяза,а си мръднал, а си пръднал, а си пръднал, а си са насрал...хем ти улеква, пък ако знаеш как мирише...
                                Те наскоро не случайно я изографисаха нашата татковина като кенеф в Брюксел...
                                Скъпа...ако има нещо...няма нищо...предварително са извинявам...
                                Кажи на твоя, че аз на бой държа...и на алкохол...
                                С най добри пожелания наздраве...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X