Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Хайде, по една биричка за разхлаждане:



    ... и малко "екзотични" мезета:



    Наздраве.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Хайде, банда, наздраве и от мен с една превъзходна албанска биричка
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Охо, тази вечер има дежурни!

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Днес пия за по-добрата част от човечеството-дамите в нашата кръчма!Наздраве,мили дами!Благодарим за това че ви има!
          Наздраве,отворено е..... айде до скоро

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Ей пак съм сама и си слушам музика...... еми като няма и е рано за пиене,то аз огладнях и ще си сложа да хапна нещо,а наздраве пък който влезе е добре дошъл,първият в кръчмата получава награда- суров рак с бира!
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
              Хайде, банда, наздраве и от мен с една превъзходна албанска биричка
              Наздраве, Вили. И добра вечер.


              Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
              Наздраве,отворено е..... айде до скоро
              Детелинката, чудя се (аз нали съм "отговорник" за персонала), дали да не те "назначим" за главен барман в кръчмето, а ? Гледам, редовно го отваряш. Само да не се напиваш преди клиентите, ей.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                Наздраве, Вили. И добра вечер.



                Детелинката, чудя се (аз нали съм "отговорник" за персонала), дали да не те "назначим" за главен барман в кръчмето, а ? Гледам, редовно го отваряш. Само да не се напиваш преди клиентите, ей.
                Леле,малей,то ако се напивах така....... ,нямаше да има алкохол в кръчмата,щяхте да си пиете минералната вода.А пък за Главен барман.. а не.Аз си обичам да готвя готино и вкусно, а бе най добре да съм в кръчмата ама- готвачка,че такива люти мезета ще ви направя,че... ще станат като на тези снощните "Травестити" дето им се падна да лапат люти чушки. Наздраве, и.... вземете си от моето мезе
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Леле, неколко дена яко свирки. Нямам време за кръчмето. А, сега, наздрве с водчица, кисело зеленце и пържени картофки със сиренце..
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Привет, викам и аз да намина към бара.
                    На мен пък нещо бира ми се е допило, наздраве!
                    0899 48 65 96

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Айде бре къде се губите ,днес имам повод да почерпя ,тъй че сядайте на масата че няма време ,ето и едно мезенце
                      Хайде наздраве
                      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
                        Леле,малей,то ако се напивах така....... ,нямаше да има алкохол в кръчмата,щяхте да си пиете минералната вода.А пък за Главен барман.. а не.Аз си обичам да готвя готино и вкусно, а бе най добре да съм в кръчмата ама- готвачка,че такива люти мезета ще ви направя,че... ще станат като на тези снощните "Травестити" дето им се падна да лапат люти чушки. Наздраве, и.... вземете си от моето мезе
                        Ако мястото за барман е свободно,аз съм на лице,нали и професийката ми е такава
                        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Ей то за това мезе и виното ще трябва да изваждам.
                          Наздраве!
                          0899 48 65 96

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                            Айде бре къде се губите ,днес имам повод да почерпя ,тъй че сядайте на масата че няма време ,ето и едно мезенце
                            Хайде наздраве
                            Що, Нисана да са го оправили ли,не думай,дано не се случва често ,че след като се развали и някой да го оправи..... ще трябва пак да има за черпене,наздраве

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от natalli Преглед на мнение
                              Ей то за това мезе и виното ще трябва да изваждам.
                              Наздраве!
                              Ами хайде де отскочи до мазето и вземи най -прашасалата ботилчица
                              Наздраве КОЛЕЖКИ
                              http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
                                Що, Нисана да са го оправили ли,не думай,дано не се случва често ,че след като се развали и някой да го оправи..... ще трябва пак да има за черпене,наздраве
                                М да пушка е ,хайде наздраве и на теб
                                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X