До: Бар "Наздраве"
: )))))
: )))))
.Че цял ден си оправям стаята - то не бяха скоростни кутии, джанти, фарове...Поне вече е разчистено за идните мероприятия
.
.Че цял ден си оправям стаята - то не бяха скоростни кутии, джанти, фарове...Поне вече е разчистено за идните мероприятия
.
, добре е да съчетаете нещата. 

Ако не да идвам да метнеш некое и друго през прозореца па язе ше ти попея
Ако не да идвам да метнеш некое и друго през прозореца па язе ше ти попея
идваи ако свърщат ше поръчаме нема проблем , а наздраве


.
, добре е да съчетаете нещата.

Тук са 452 потребители онлайн. 0 потребители и 452 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар