До: Бар "Наздраве"
Е, чаят с ром помага, но си е добре и градусите да са повечко.
Наздраве!
Е, чаят с ром помага, но си е добре и градусите да са повечко.
Наздраве!



Наздраве!
Прави те герой при минус двайсе
Прави те герой при минус двайсе

, да живей северният полюс, вино има!



.
Прави те герой при минус двайсе
Виж твърдо по-може.
Кльощав си ти, га стигнеш 140 кила ше се замисля дали да те приема в клуба. 

Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар