Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Ей мечкадарин , ти кат видиш жена и забравяш за сички други тука.Какво направи с витаралясника нищо се не хвалиш.Аре наздраве
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Благодаря Виви, ето ти поздрав и от мен.



      Наздраве ти.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Ей мечкадарин , ти кат видиш жена и забравяш за сички други тука.Какво направи с витаралясника нищо се не хвалиш.Аре наздраве
        Като те интересува толкова, да беше дошъл да видиш ли... И да ми дадеш другата карта на Еко.

        Ма айде от мен да мине:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005 (Medium).jpg
Прегледи:3
Размер:89.5 КБ
ID:5321322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002 (Medium).jpg
Прегледи:2
Размер:73.1 КБ
ID:5321323
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Коле, тя готова за състезание вече. Наздраве на всички, че след двойна доза пиене бързо ми се подкосиха краката. Лека от мен!
          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Пийте ли, пийте ли? А наздраве тогаз!

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Виве, виш сега той Колю му е най голям... рейтингът тук. Затова се опитва да ни учи да слушаме некакъв вид музика, с високо съдържание на култура. Но аз си позволявам да не се съгласявам, първо щото имам друго виждане и второ щото съм леличка старичка и умореничка. А и кво да правя сЯ кат ми аресва изкарвай гано говеда.
              има и по стойности.А Наздраве!
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Мерси, Коле,

                Наздраве!

                пи'им ко да па'им каним се да си лягаме
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Като те интересува толкова, да беше дошъл да видиш ли... И да ми дадеш другата карта на Еко.

                  Ма айде от мен да мине:

                  [ATTACH=CONFIG]386581[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]386582[/ATTACH]
                  Не разбрах хвалиш ли се или се оплакваш с тез' снимки. Мен ми мирише, че ще му палим свещи на горкото скоро, за бог да го прости А Наздраве,
                  Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 23-11-11, 21:26. Причина: правопис
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Аре стига с тия глупости вече. Всеки има право да пуска каквото си иска. И за да не съм голословен:

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Жив и здрав, точно се сконфузих, че оцапах темата

                      Наздраве!

                      Ако не си тръгна вече, на 30-ти ще трябва да мина през офиса за заплата, че направих е@аси работния ден днес тук!

                      Айде пак наздраве
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Я бре.
                        Булката се била вкиснала - ще и мине. Ако ще се жени за мене, да свиква. Като се работи, се работи. Като не - ей това още повече го умея.

                        Мен ме изгониха вкъщи, ама с домашна работа. Сега ще я пиша, така че барът ще се оправя някак и без мене.

                        Обаче друго едно фундаментално нещо искам да ви споделя:
                        преди седмица си купих една бутилка Бейлис - ирландски, не пернишки. Той е много специален с това че е първата спиртна напитка, която си купувам за себе си и си я нося у дома. Защо точно Бейлис, дето иначе е питие за млади жени - причините са исторически, но е важен фактът. И сега си сипах, като много битов алкохолик. И го пия. А да пия твърд алкохол се случва за пръв път от поне 3 години. Изобщо - все паметни събития.

                        Добре че е котаракът, да изближе няколко капки "от същото", за да не се води че пия сам. И даже му харесва, голяма работа е моят котарак. Ама като знам каква стока са котешките бъбреци, толкова му се полага.

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Я бре.
                          Булката се била вкиснала - ще и мине. Ако ще се жени за мене, да свиква. Като се работи, се работи. Като не - ей това още повече го умея........
                          Бачкай, бачкай, не ме мисли ти мен. Тя "муцуната" че е голЕма, не може да се затвори вратата даже, то не е важно. Ма поне едно "леканощ" можеше да кажеш, да не те мисля, А наздраве и на котето, пияница!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Я бре..... Защо точно Бейлис, дето иначе е питие за млади жени - причините са исторически, но е важен фактът. ....
                            А, я, Ясене, ей ся ти се разсърдих мнооо сирьозно!
                            Чи на мен бейлисчито мии любимата напитка, бе братко макар, чи ни съм първа младост...
                            Иии мноу коварен, опива така бързо...
                            Яяя, подай насам
                            Наздраве!
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Кво беше това бейлис, едно време му викахме айроконяк и си го правихме в къщи, и къде къде по ефтино ни излизаше. пък сега Бейлис, ми те сигурно само тинейджерките между 13-15г. го пият.
                              Виве не бой са шифиоринът ти усигурен.
                              Наздраве !
                              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Наздраве,банда!
                                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X