Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    При мен няма такова нещо като радио, и то не от днес. Пускам две три минути и запецва.
    Моля се нета да не запецне!
    Я да ви викна Наздраве
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Да си кажа аз наздраве .Водкен с шоколаден (Компотеро , тва разбра ли го кво е )
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Само Дани да не ме бие:

        Щом Дани не иска-пробвай с Ясен Ми така де-щом е пуснал мухата, може и друго да пусне Пък после каквото излезе-това...

        Абе аз нали ви разправям, че съм простак...

        Айде наздраве.

        Извинявай Дани, ама и друг път съм го казвал-сдържането не ми е от най-силните страни.
        Абе Коле, душо!
        То там е въпроса, че и Ясен иска дете и то момиченце!
        И аз!
        Ама си и ти!
        Дани спи, няма да чете!
        Утре толкова задачи съм му подготвила, че няма да има време да рови из Бара!
        Наздраве!
        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Понеже стана на въпрос за музикално оформление, нека ви припомня едно страхотно парче, в изпълнение на кака ви Белинда Карлайл:



          Наздраве.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"


            Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
            Наздраве Вили!
            Как си?
            Беше ми домъчняло за теб!
            глупак е този , на който могат да разчитат всички , а той си мисли ,че може да разчита на някой
            ubuntu - linux happy user

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Откачалки сте вий, откачалки! Бяхме двама свестни - аз и Ники Бочев, ала той зачезна скришом и само аз един останах да се боря с ваш'та лудост! И само воинът бил воин, бих добавил - и нормален, но... На фона на всеобхватната и въпиюща лудост, която гороломно се носи над целия бар, зех и аз да поддавам полека... Сам-самин оказах се нормален, ала веч загивам, отивам си мърцина, и нека 'сичките блондинки по света да реват със сълзи, а брюнетките косите си да скубят и да се изрусяват на часа - умирам аз и моята нормалност в страшна буйна лудост, тихо се превръща. Сбогом съвест, сбогом майко - полудявам аз зер лудна всичко покрай мене, полудявам аз, Чък Норис полудя и той, нямам повече подкрепа от никого в борбата. Сбогом...

              Наздраве, лудница!

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                То там е въпроса, че и Ясен иска дете и то момиченце!
                И аз!
                Ми щом се обичат младите-нека се земат.

                Надявам се да си приготвила много, и все сериозни задачи за Дани утре.
                А като минат няколко страници-вече няма страшно

                Наздраве и на най-новото попълнение в бара-мосю Зола.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Наздраве, лудница!
                  Я иди си удари едно ръкоблудство, че нещо напрегнат ми се виждаш
                  Блондинки разни ти се привиждат...

                  А като се върнеш от най-малката стая-сипи си едно и речи на другарите си по чашка наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Ех ама и аз от скитане из нета ще изтърва интригата в БаРоТ, Жули, Ясене, правите там какво правите ама в барот само зад БаРплоТот, щот иначе мое и за свидетели ни викат,Връи обяснявай че не виждаш и ти нема пенджурите.
                    Ай наздраве
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Ми щом се обичат младите-нека се земат.

                      Надявам се да си приготвила много, и все сериозни задачи за Дани утре.
                      А като минат няколко страници-вече няма страшно

                      Наздраве и на най-новото попълнение в бара-мосю Зола.
                      Той още не знае, но ще работи до 12,00 и после ще гледа Ники/ той ми е болничък и не ходи на детска/, че имам час при фризьорката!
                      Ама това са ми сметки без кръчмар де!
                      Утре вечер ще раздувам какво е станало!
                      Наздраве, сватовнико!
                      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Я иди си удари едно ръкоблудство, че нещо напрегнат ми се виждаш
                        Блондинки разни ти се привиждат...

                        А като се върнеш от най-малката стая-сипи си едно и речи на другарите си по чашка наздраве.
                        Тц, тц, тц - мноо мислиш.

                        Наздраве!


                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Туй мисленето е трудна работа, затова гледам да не го употребявам много-много...

                          А ти изпълни каквото ти казах, ще видиш как ще ти стане едно леко и отпуснато
                          Знам го от опит

                          Наздраве приятели.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                            Откачалки сте вий, откачалки! Бяхме двама свестни - аз и Ники Бочев, ала той зачезна скришом и само аз един останах да се боря с ваш'та лудост! И само воинът бил воин, бих добавил - и нормален, но... На фона на всеобхватната и въпиюща лудост, която гороломно се носи над целия бар, зех и аз да поддавам полека... Сам-самин оказах се нормален, ала веч загивам, отивам си мърцина, и нека 'сичките блондинки по света да реват със сълзи, а брюнетките косите си да скубят и да се изрусяват на часа - умирам аз и моята нормалност в страшна буйна лудост, тихо се превръща. Сбогом съвест, сбогом майко - полудявам аз зер лудна всичко покрай мене, полудявам аз, Чък Норис полудя и той, нямам повече подкрепа от никого в борбата. Сбогом...

                            Наздраве, лудница!
                            Амин! Наздраве!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Доби, ти къде се подвизаваш в София, да те каня на сладкарница?
                              Наздраве на откачалките, те Ник Бочев и Тишо са стара генерация откачалки, но не признават тия лични нещица!
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                http://www.youtube.com/watch?v=X9tvRnPTfpY много мерси знаЧи .... ето един поздрав и от мен ....да сте живи и здраве и за ....
                                Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                                Специално Наздраве на новия член Емко!
                                И на Ники Бочев, Наздраве!
                                А къде се губи Тишо, остави ме без музика тая вечер!
                                глупак е този , на който могат да разчитат всички , а той си мисли ,че може да разчита на някой
                                ubuntu - linux happy user

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X