Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
    Губи ми се тубето от менюто, ама си наливайте вино. Що'то си треба.
    И на мен ми се губи, ама си го пиша на ръка:, и съм готов. А виното си го наливам

    Наздраве Генчев.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Владо, ти хубу си го решил (за кифтетата). Ами къде приемаш биографии и мотивационни писма, та да идвам. Коле, и аз мислех да си го напиша, ама се отказах. Ако хакна форума Даниел ще ме изяде с парцалите. Наздраве на всички!
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Кажи сега кога минахте на вчерашния въпрос, и от коя ракия опитвахте...


        Помня ли вече ?!

        Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
        Владо, ти хубу си го решил (за кифтетата). Ами къде приемаш биографии и мотивационни писма, та да идвам.
        Ми май не става , братче !

        Току що се консултирах . Гювеча бил на териториален принцип . Ма т`ва не пречи да видим кое-как , на някоя сбирка на Бара де

        На здраве !
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
          Ако хакна форума Даниел ще ме изяде с парцалите.
          Ма това да не е забранено вече бе? Аз като нечел и неразбрал си правя квот си искам...
          Дано да не ме обанят...

          Ма и да ме-пак ще ви ивкам наздраве. Макар и само в мислите си.
          Та наздраве де...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Ма това да не е забранено вече бе? Аз като нечел и неразбрал си правя квот си искам...
            Дано да не ме обанят...

            Ма и да ме-пак ще ви ивкам наздраве. Макар и само в мислите си.
            Та наздраве де...
            Слаб хакер си, затова не са те баннали. А само youtube в големи скоби ли пишеш? Имам и друг въпрос, как се прави така, че на връзката да пишеш цък и да излиза линка под него? Ей този Божич, веднага да си вземе поука от забележката.
            Айде наздраве!
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Кольо сериозно ме подгони, та:
              НАЗДРАВЕ на всички преди полунощ!!!
              Между другото, тия идиоти от националния нарочно ли го правят или толкова си могат?
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                От националния по .... какво, всъщност няма значение. Толкова си могат, като изключим националния по спускане със шейни. Ако не ти е ясно ела на сбирката и ще ти разясня, по подробно да ме чуеш!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                  Слаб хакер си, затова не са те баннали. А само youtube в големи скоби ли пишеш? Имам и друг въпрос, как се прави така, че на връзката да пишеш цък и да излиза линка под него? Ей този Божич, веднага да си вземе поука от забележката.
                  Айде наздраве!
                  За тубата съм го изписал точно както се появяваше като ползвахме онзи бутон. И сега (преди малко) пак така направих, и стана.
                  Големите скоби затварят веднъж youtube, и после след линка още веднъж, като този път има наклонена черта.

                  Иначе, за "цък" с писане се прави така:

                  [URL= тук слагаш линка] а тук-каквото искаш да ти излезе като текст [/url голяма скоба

                  това с думи за голямата скоба е за да не излезе като линк, че сега го поправям-преди малко си беше в синьо, даже отваря нов раздел в браузъра...

                  Някой го беше обяснил как става в някоя тема, та аз оттам знам. Иначе съм си бос индианец...

                  Наздраве Генчев.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Кольо сериозно ме подгони, та:
                    НАЗДРАВЕ на всички преди полунощ!!!
                    Между другото, тия идиоти от националния нарочно ли го правят или толкова си могат?
                    Никакви национални не ме интересуват, та даже не знам за какво говориш, ама щом се възмущаваш-и на тях да им...

                    Наздраве Божич, жив бях да ти кажа "наживо" наздраве
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Как не знаете, бре?! И Уелс ни прецака! Отиваме в последна урна при жребиите.
                      Но тук работата ни е пияндурстване та
                      Наздраве!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        На футбола най му обичам ракията със салатата!Наздраве!
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Божич,ти не ме ли пита за онова старо радио,или се лъжа!Мойто-ТУЛАН.Питам,щото нещо ми изчезва малката ми темичка из раздела ПРодавам.както и да е.
                          Наздраве пичове,много ви обичам!И,Бог да прости майка ми...

                          ОТЛЕЙТЕ...

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                            Божич,ти не ме ли пита за онова старо радио,или се лъжа!Мойто-ТУЛАН.Питам,щото нещо ми изчезва малката ми темичка из раздела ПРодавам.както и да е.
                            Наздраве пичове,много ви обичам!И,Бог да прости майка ми...

                            ОТЛЕЙТЕ...
                            Отливам,Тони Бог да я прости
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Гледам добре се веселите тук. Понеже ученичката учи Информационни технологии от два дни ми приключи компа в къщи. Сега трябва да се наканя да го занеса на доктор. За това си отварям една следобедна биричка и ви казвам наздраве!
                              Женя Вълчанова 0888272565

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Ние пък с дедо поп ходихме до Горна Оряховица да си напълни шишетата.
                                После като се върнахме ходихме до един цех дето правят боза и лимонада. Уж да остави няколко шишета, ма то било да се задява с една бозаджийка... Ще я видим ние тази работа

                                Още няма да си сипвам, че ще ходим с Данчо да стреляме с новата пушка(не, че има стара де, ама нали я взех онзи ден), и ще карам.
                                Ма като се върна ще си налея.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X