Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Наздраве на Този , Онзи , Другите абе на всички
    ДА се пофаля аз , утре ши одя да бачкам и си намерих един мечкадар помощник , само как ши се разберем кой ши пие биралгин кой ши кара
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Я едно поздравче с богоугодна пасторална музичка.....





      Наздраве.
      Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
      Honda CB 919 Hornet
      0898849413-Светльо
      Кръвна Група: 0+

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Добра вечер ! Затуй ся съм на едно стъкло гроздомицин , плюс пържена сьомга ...
        Гаден милионер. А ние мааме кюфтета.
        А, наздраве.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          , само как ши се разберем кой ши пие биралгин кой ши кара
          Който си има камион да си го кара!!!!

          Майтап, аз няма да пия много(най-много 6 бири), че като се върнем трябва да ходя в полицията да регистрирам пушката.

          ТАЗИ ДЕТО ОТНАЧАЛО БЕШЕ ОБЯВЕНА ЗА ДВЕСТА ЧЕТИРИДЕСЕТ И ПЕТ ЛЕВА, А ПОСЛЕ Я ВЗЕХ ЗА 190...

          Ма така е-като не преглеждам какво съм писал...

          Айде наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Нема ли кой да пусне "Море сокол пие" Ами ща ми се тунквате тука! А Наздраве!
            Жоре, от кауфланта (по севлиевски) ли да кифтетата. Малиии, да пуснеш у Тоян това дето ти убадих и да додиш на априлско мезе през октомври.
            Коле, пишк...А пушката да я носиш на сбирката, аз няма да се меря с моята, но ще имам достойна!
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
              Нема ли кой да пусне "Море сокол пие" Ами ща ми се тунквате тука! А Наздраве!

              Те ти Рофинка....



              Наздраве.
              Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
              Honda CB 919 Hornet
              0898849413-Светльо
              Кръвна Група: 0+

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Metal Heart (Светослав Митев) Преглед на мнение
                богоугодна пасторална музичка.....
                Ми да продължим с пасторалната картинка:



                Нежни ангелчета прелитат, кротко пасат овчици, а пастирът си пее за хазарт...
                Наздраве Светльо.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Ей Тъмньо, разбираш ме. Усещам, че на сбирката ще си допаднем (относно музиката, не фантазирай). И Траяла да доди, много ще е добре!
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Ми да продължим с пасторалната картинка:



                    Нежни ангелчета прелитат, кротко пасат овчици, а пастирът си пее за хазарт...
                    Наздраве Светльо.

                    Наздраве, Коле. И като сме почнали с "Клайн Нахт Мюзек"....


                    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                    Honda CB 919 Hornet
                    0898849413-Светльо
                    Кръвна Група: 0+

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Светльо, аз викам да стига, че ще изгоним другите...

                      Да пуснем фъндък и на другите:



                      Наздраве на всички.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Прав си Коле, айде Дзън, Дзън....




                        Наздраве.
                        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                        Honda CB 919 Hornet
                        0898849413-Светльо
                        Кръвна Група: 0+

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Брех, амбицирахте ме! Айде наздраве!
                          http://www.youtube.com/watch?v=8g4D6rL0Q5M Губи ми се тубето от менюто, ама си наливайте вино. Що'то си треба.
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                            Брех, амбицирахте ме! Айде наздраве!
                            http://www.youtube.com/watch?v=8g4D6rL0Q5M Губи ми се тубето от менюто, ама си наливайте вино. Що'то си треба.









                            А Наздраве.
                            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                            Honda CB 919 Hornet
                            0898849413-Светльо
                            Кръвна Група: 0+

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                              Гаден милионер. А ние мааме кюфтета.
                              А, наздраве.
                              Аааа , Жорко , пий спокойно и нема `а се дразниш ! Сьомгата днеска я купи жената с учителския си аванс от Билата , на примоция . Е верно , че по моя поръка - ама щото съм и "любим съпруг" . Ухажва ме един вид . Обаче нема опиване с тая подложка , мамка му !


                              Като стана обаче въпрос за кифтета и ухажване , та се сетих нещо :

                              От неколко дни са започнали да ме ухажват разни кандидат ... абе кандидат кметове , съветници , президенти ... голем карамбол ! ( избори щело да има нек`ви) . И то хора , дето до вчера минават по другия тротоар и гледат наобратно , ся взели да ми се усмихват и даже "аудиенция просят" в скромния ми офис ! Да ме убеждават защо требва да гласувам единствено за тех .
                              Аз понеже съм търпелив човек , пра`йм се даже на ... как му викаха - джентлемен .... та културно изтърпявам всички .
                              Изпращам ги , ама на работниците им направило впечатление . Спират ме по едно време двама от най-старите ми работници (с 15-годишен стаж при мен ) , ама и зевзеци от всекъде , та ме питат : "Бай Владо , пита единия , к`ви са тея птици бе ?! "
                              - Ше ни определят съдбините през следващия мандат , казвам.
                              "Убаво , вика втория , ама к`ъв ше ни е кяра от тия ?! "
                              - Не знам , казвам . Ама са убедителни . Който и да слушам - той ше е най- добрия .
                              - Абе бат`Владо , притичва един младок в туй време , ти уж на бизнесмен се пра`йш , ама да ти имам акъля !
                              - Що бре ?!
                              - Щото ако беше гявол , тея "убедителните" до сега да са изръсили две тави с кифтета и две каси с бира ! Таман и ние да разберем от избори !

                              ..... чак съвестно ми стана като се чатнах !

                              Та съм решил от утре : един глас = 10 кифтета и пет бири ! Кво пък , всеки го е ударил на пазарлък ! Кат си знам обаче попивателните (работниците ) с бирата само нема да ни бъде , та ше требе да избием чепа на едно дъбово буре от последния ми казан с преварка , от мене като неутрален ... ама то е за берекет .
                              Избори идат все пак !

                              На здраве !
                              Последно редактирано от Vlado_Ts; 11-10-11, 21:46.
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                та ме питат : "Бай Владо , пита единия , к`ви са тея птици бе ?! "
                                - Ше ни определят съдбините през следващия мандат , казвам.
                                "Убаво , вика втория
                                Кажи сега кога минахте на вчерашния въпрос, и от коя ракия опитвахте...
                                Наздраве на всички.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X