Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Наздраве и от мен момчета с рикийчица!
    Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Наздраве Ви! Аз минавам на бира, че виното свърши. А ми се отвори глътка.
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Аре, де сте бре!? Май нещо малко пиете, а!? Я наздравей!

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Наздраве!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Тука сме , пийваме си и те така
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Пием под прикритие Наздраве!
              Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Днес едвам познах Свата...Дойде с празни ръце...А наздраве!
                Що лъжеш бре...
                Нали бях хванал патката... Даже и колегата ти видя.

                Днес по плана си свършихме всичко което бяхме запланували. Е, почти де... Трябваше да се срещнем с Жоро нейде по околовръстното, ама той бил в яко задръстване, и се разминахме. Разминах се и с пушката му която трябваше да купя, но си купих друга от Илиянци. Дотам ни заведе свата, пихме кафе(той бира, ама си е на собствена територия, пък ние имахме 400 км да караме), и на минаване през Севлиево се срещнахме и с Генчев. Пак по кафе, малко лаф, и отново на път.

                Жената като видя пушката се хвана за главата...
                Ма мъжете след 40 карали втори пубертет викат...

                Ха наздраве сега.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Що лъжеш бре...
                  Нали бях хванал патката... Даже и колегата ти видя.

                  Днес по плана си свършихме всичко което бяхме запланували. Е, почти де... Трябваше да се срещнем с Жоро нейде по околовръстното, ама той бил в яко задръстване, и се разминахме. Разминах се и с пушката му която трябваше да купя, но си купих друга от Илиянци. Дотам ни заведе свата, пихме кафе(той бира, ама си е на собствена територия, пък ние имахме 400 км да караме), и на минаване през Севлиево се срещнахме и с Генчев. Пак по кафе, малко лаф, и отново на път.

                  Жената като видя пушката се хвана за главата...
                  Ма мъжете след 40 карали втори пубертет викат...

                  Ха наздраве сега.
                  Честито, ама поне обади каква е пушката, къв калибър, кви пари чини, а то баси сухата информация! Наздраве!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Що лъжеш бре...
                    Нали бях хванал патката... Даже и колегата ти видя.
                    През гащи не се брОиА наздраве!
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                      Честито, ама поне обади каква е пушката, къв калибър, кви пари чини, а то баси сухата информация! Наздраве!
                      Hatsan 125. Калибър .22 Или 5,5 мм.
                      Продавача в Илиянци беше сложил цена 145 лева. Като направих физиономия, и казах, че по интернет я има за 190 лева, онзи каза-"ако си сериозен ще видя каква отстъпка мога да ти направя". Е, сериозен бях, онзи се порови из компютъра си, и рече, че и той щял да я даде за толкова. Да бях казал 150... С две кутийки сачми направи 202,50лв. Много писане и подписване, пробвах дали стреля по вратата на склада му(доста други дупки имаше-явно много пушки е продал), и си тръгнахме под дъжда.
                      Утре ще ходя в полицията да я регистрирам. Баси и глупостта, ама закон-трябва да се изпълнява.

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      През гащи не се брОиА наздраве!
                      А ти кво имаше в ръката, че ме не хвнА на голо?

                      Айде наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Hatsan 125. Калибър .22 Или 5,5 мм.
                        Продавача в Илиянци беше сложил цена 145 лева. Като направих физиономия, и казах, че по интернет я има за 190 лева, онзи каза-"ако си сериозен ще видя каква отстъпка мога да ти направя". Е, сериозен бях, онзи се порови из компютъра си, и рече, че и той щял да я даде за толкова. Да бях казал 150... С две кутийки сачми направи 202,50лв. Много писане и подписване, пробвах дали стреля по вратата на склада му(доста други дупки имаше-явно много пушки е продал), и си тръгнахме под дъжда.
                        Утре ще ходя в полицията да я регистрирам. Баси и глупостта, ама закон-трябва да се изпълнява.



                        А ти кво имаше в ръката, че ме не хвнА на голо?

                        Айде наздраве.
                        Сега в нета ли ше си ги мериме?А наздраве!
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Компотерчо , малко не разбрах , той ти я предложил за 145 ама ти си я взел за 190 Уж аз пия бира денем , а тебе фаща И я кажи сега за църуль тий тя пушка ?Мечките вече не се ли навиват на твоите приказки а
                          Наздраве Бара
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение

                            Ключаро , кво стана бре аресаха ли ти грима

                            Харесаха... дръжки! Не видиш ли, че само с батьо са попипвали тук-там! Само дето цел ден се пазих от дъжда, да не ми отмие очната линия... Наздраве!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                              Компотерчо , малко не разбрах , той ти я предложил за 145 ама ти си я взел за 190 Уж аз пия бира денем , а тебе фаща И я кажи сега за църуль тий тя пушка ?Мечките вече не се ли навиват на твоите приказки а
                              Наздраве Бара
                              На витрината беше сложена цена 145 лева. След като му казах, че мога да си я взема през нета за 190-той ми я даде на ниската цена. Сега се ядосвам, че не казах 150. Е, на това нямаше да се навие, но на 180...

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Само дето цел ден се пазих от дъжда, да не ми отмие очната линия... Наздраве!
                              Ами питай предварително бе... Аз не харесвам с боички по лицето. Боядисана ли е-значи без боята не се харесва. А щом самата тя не се харесва...
                              Ма ти си убав и без боя, що ти трябваше

                              Наздраве приятели.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Абе и на мен не ми е ясно защо Кольо не я е купил за 145, ама то е така, когато се наливаш по това време...
                                Айде наздраве!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X