От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен!Забравих си 'артиите на работата,така че днес ще набивам само цуйка!
Наздраве и от мен!Забравих си 'артиите на работата,така че днес ще набивам само цуйка!

Желая ви спорен ден


Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар