Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
    Заповядай тя ще ти го .....
    ... Изпие?
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Батьяяяяяя .... единия сват оди по мечки .... другия да не остане назад тръгна по крави НапраУ сте си лика прилика кат две капки мастика
      НАЗДРАВЕ
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Жени,тая крава само да не е бичеА наздравееееееееееееее!
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Чшш, алооу, вие дамите в бара да не би нещо?..
          Тази на картинката би трябвало да ми хареса на мен, и да изпие моето мляко(модераторите може да трият)... Каво се захласвате вие по нея?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Чшш, алооу, вие дамите в бара да не би нещо?..
            Тази на картинката би трябвало да ми хареса на мен, и да изпие моето мляко(модераторите може да трият)... Каво се захласвате вие по нея?
            Нерез,млякото(и маслото) от мене,от тебе меда...Наздраве,Сватко!
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Не бе нищо. Аз таковата за Марто. Айде лека от мен, че докато поелем тая мазда 3 и от всичко по 3. Добре, че не беше мазда 6, че сигурно щяхме да се търкаляме под масата. Наздраве с последната глътка!
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                Нерез,млякото(и маслото) от мене,от тебе меда...Наздраве,Сватко!
                Млякото го знаем.
                Дай дефиниция на мед.
                Засега имам само жило
                Наздраве приятелю!
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                  Не бе нищо. Аз таковата за Марто. Айде лека от мен, че докато поелем тая мазда 3 и от всичко по 3. Добре, че не беше мазда 6, че сигурно щяхме да се търкаляме под масата. Наздраве с последната глътка!
                  МалИИИИ ми ако беше Нисан 3000 ГТ ужас
                  Наздраве Женя и лека
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                    Не бе нищо. Аз таковата за Марто. Айде лека от мен, че докато поелем тая мазда 3 и от всичко по 3. Добре, че не беше мазда 6, че сигурно щяхме да се търкаляме под масата. Наздраве с последната глътка!
                    Лека ,Жени!А ние ще продължаваме да я поливаме Маздата!Па може и 4х4 да стане!От поливане!Аз като се полея повечко,ставам високопроходим.Едвам долазвам на колене и лакти...Наздраве!
                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Млякото го знаем.
                    Дай дефиниция на мед.
                    Засега имам само жило
                    Наздраве приятелю!
                    Меда е вид материално БЛАГО,с което вярвам,си добре запознат!Видях в една обява,че търсиш дистрибутори за София...А наздраве,Колеее!
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Опааа айде и аз да ви кажа Наздраве с последната бира за тази вечер
                      Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                        Опааа айде и аз да ви кажа Наздраве с последната бира за тази вечер
                        Що последната бе Батьовото!Петък е ,ден на майстора!А и шефа нема да те накаже...Наздраве,Малкото!
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Последно Наздраве аз бегам да легам
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от бат'Марто
                            Що последната бе Батьовото!Петък е ,ден на майстора!А и шефа нема да те накаже...Наздраве,Малкото!
                            Докато дойде петък вечерта има много време, а е последна щото смятам лягам, нещо буквите ми се губят уеко...... Наздраве де!
                            Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                              Докато дойде петък вечерта има много време, а е последна щото смятам лягам, нещо буквите ми се губят уеко...... Наздраве де!
                              Ми нормално е да ти се губят,кълвеме от обяд...Ама виж батю ти къв правопис вади(че и краснопис)...Мале,що изпихме днес...Уека и от мен!
                              Пускам си радиото на Хоризонт...Наздраве с плюнките!
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Аз пих...................................спах....и пак ще пийна но само биричка...

                                Наздраве!!!
                                SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                                0878299791

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X