От: Бар "Наздраве"
Аз се нивелирам, утре ще се доуточним, кое как и в колко часът.
Наздраве!
Аз се нивелирам, утре ще се доуточним, кое как и в колко часът.
Наздраве!
Пък аз те мислих за малко прост
Пък аз те мислих за малко прост
Наздраве Марто!Тук са 32 потребители онлайн. 0 потребители и 32 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар