Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия относно "Разходки в Националните Паркове"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки в Националните Паркове

    Лично съобщение от Иван Минков до Злати Златев, изпратено днес следобяд.
    "Явно и вие имате с комплексите си и комплексарските си идея! Къде сте тръгнали да спасявате света????
    Според мен, а и според приятели вие богаташчетата ама от тия ербапите се чудите просто с какво да се занимавате та сте тръгнали срещу вятъра! Играта загрубя много и вече сте ми в списъка! Недай си боже да се засечем апак камо ли в гората! Не си мислете че като имате пари в шибаната софия и то нечисти пари сте недосегаеми!!
    И вие сте крали навярно иначе пари с честен труд не се вадят лесно та сте си купили тоя джип а ми говорите за морал! Защо тогва се засягате на тая тема???? Явно сте мошенник и измамник и сте крал а може и да крадете пари!?
    И от къде намирате време да се занимавате с глупости по разни сбирки и ала бала? За да имате пари тряя от сутрин до ве4ер да бъхтите здраво и да ви скъсат гиона на някой строеж ама тогава няма как да ходите насам и на там и да пишете из форума!? И тук ме навежда на мисълта, че имате излишни пари а от тук и че пак съм прав! Занимавате се с неща дето не ви е работата!".
    Край на цитата

    Колега Минков, като сте толко смел и прям, това по горе да го бяхте написали тук, а не на лично съобщение. Дал съм негативна оценка за мнението Ви, защото по моя преценка е грубо, обижда други участници и е безмислено. А личните ви съобщения до мен само потвърждават това мое мнение. Колегите ще решат дали сте достоен да пишете тук. Всеки има право да гласува за дадена тема и участник по своя преценка, аз направих моята и повече няма да се занимавам с глупосттите и обидите Ви. Явно не сте наясно с думата образование( личи от правописа Ви) и затова, че човек може даси изкарва хляба не само по строежите. А и явно Вие не сте беден, имате скъп мотор Кавазаки и достатъчно пари за бензин да обикаляте горите. Сигурно сте ги изкарали с пот на челото на някой строеж.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Разходки в Националните Паркове

      Първоначално публикуван от zzlatev
      "Явно и вие имате с комплексите си и комплексарските си идея! Къде сте тръгнали да спасявате света????
      .......й строеж.
      Почти позна! Нека наистина всеки си направи сметката какво съм казал и какво не! Съгласен съм! А това което съм казал май не сте му хванали мн мн смисъла
      Сега вие ме обидихте да видим последствията! И това което е уж лично го показвате - хората ще преценят кои сега е смешния! А това дето съм го написал го мисля и така си разбирам нещата и не мисля, че някой ще отрече, че "за милиони няма закони..... " а то си е баш по темата!

      Спам: А за мотора съм си работил една година като роб, ако е така кажи ти колко работи за джипката?
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • До: Разходки в Националните Паркове

        Нека zzlatev да не дава оценка кое е несериозно или смешно защото не е вселенския патриарх та да се опиваме от простора на неговия ум. И ако ми се изтрие мнение още веднъж ще спомена и аз нечий роднини !!!!

        Коментар


        • До: Разходки в Националните Паркове

          Първоначално публикуван от Ivan Minkov
          Почти позна! Нека наистина всеки си направи сметката какво съм казал и какво не! Съгласен съм! А това което съм казал май не сте му хванали мн мн смисъла
          Сега вие ме обидихте да видим последствията! И това което е уж лично го показвате - хората ще преценят кои сега е смешния! А това дето съм го написал го мисля и така си разбирам нещата и не мисля, че някой ще отрече, че "за милиони няма закони..... " а то си е баш по темата!

          Спам: А за мотора съм си работил една година като роб, ако е така кажи ти колко работи за джипката?
          Това, дето с кеф го цитирате, са Вашите собствени думи, написани в лично съобщение до мен. Май не помните какво сте написали, погледнете в пощенската си кутия с изходящи съобщения.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Разходки в Националните Паркове

            Ето какво получих и аз.
            gonzo-georgi ivanov
            Младши участник
            Дата на включване: Jan 2007
            Публикации: 46
            Нарушения: 1/0 (0)
            Точки (при гласуване): 2


            простотия
            НЕ ВИЖДАМ С КАКВО ОБИДИХ НЯКОЙ ТА ДА МИ ДАВАШ КАРТОНИ И ПРОСТОТИИ ,САМО ЩЕ ТИ КАЖА ЧЕ РОДА МИ Е ТРЪГНАЛ ОТ ВИДИМА ДА НЕ СЕ ВЪРНА ЧЕ ТЯСНО ЩЕ ТИ СЕ ВИДИ

            Коментар


            • До: Разходки в Националните Паркове

              Първоначално публикуван от gonzo-georgi ivanov
              Нека zzlatev да не дава оценка кое е несериозно или смешно защото не е вселенския патриарх та да се опиваме от простора на неговия ум. И ако ми се изтрие мнение още веднъж ще спомена и аз нечий роднини !!!!
              Колега, в момента нарушавате поне три правила на Форума. Прочетете първо в раздела правила. Защото ако мнението ви беше адресирано до друг, щях веднага пак да го изтрия. Ако не Ви харесва мнението ми, не пишете тук, защото досега не сте намипасали нищо за Националните паркове или карането в тях, което е цел на настоящата тема.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: Разходки в Националните Паркове

                Каня те най официално да ми дойдеш на посещение.

                Коментар


                • До: Разходки в Националните Паркове

                  Първоначално публикуван от koko11
                  Ето какво получих и аз.
                  gonzo-georgi ivanov
                  Младши участник
                  Дата на включване: Jan 2007
                  Публикации: 46
                  Нарушения: 1/0 (0)
                  Точки (при гласуване): 2


                  простотия
                  НЕ ВИЖДАМ С КАКВО ОБИДИХ НЯКОЙ ТА ДА МИ ДАВАШ КАРТОНИ И ПРОСТОТИИ ,САМО ЩЕ ТИ КАЖА ЧЕ РОДА МИ Е ТРЪГНАЛ ОТ ВИДИМА ДА НЕ СЕ ВЪРНА ЧЕ ТЯСНО ЩЕ ТИ СЕ ВИДИ
                  Коко, май и ти си на мушката, внимавай в картинката
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Разходки в Националните Паркове

                    Злати ето заради какви момченца ние го ядем от парковата охрана.

                    Коментар


                    • До: Разходки в Националните Паркове

                      Първоначално публикуван от gonzo-georgi ivanov
                      Нека zzlatev да не дава оценка кое е несериозно или смешно защото не е вселенския патриарх та да се опиваме от простора на неговия ум. И ако ми се изтрие мнение още веднъж ще спомена и аз нечий роднини !!!!
                      А Вие сте с едномесечен бан наложен от мен, поради тези Ви думи, отправени към Модератор тук:

                      Първоначално публикуван от gonzo-georgi ivanov
                      ...НЕ ВИЖДАМ С КАКВО ОБИДИХ НЯКОЙ ТА ДА МИ ДАВАШ КАРТОНИ И ПРОСТОТИИ ,САМО ЩЕ ТИ КАЖА ЧЕ РОДА МИ Е ТРЪГНАЛ ОТ ВИДИМА ДА НЕ СЕ ВЪРНА ЧЕ ТЯСНО ЩЕ ТИ СЕ ВИДИ
                      След един месец с разум и без подобни емоции

                      Коментар


                      • До: Дискусия относно "Разходки в Националните Паркове"

                        Копирах темата тук, тъй като с всичките тези публикации от личен и емоционален характер, придоби друг вид и посока от първоначалния. По този начин - автора на темата Злати Златев ще може да почисти оригиналната дискусия и да дискутираме там по същество! Линк към оригиналната тема.

                        Коментар


                        • До: Дискусия относно "Разходки в Националните Паркове"

                          българска ни работа,вместо да търсим начини да се излезе от ситуацията и да запазим свободата си да караме машините си в прекрасния ни Балкан ние се ядем за глупости.или някой има за цел да раздели любителите на екстремните преживявания на две и четири колела???/РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ/
                          [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X