Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    "Хемито" скоро ще го видите в раздел "прдавам".
    Бартер за WKSRT8

    Коментар


    • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

      Ееее, такава забавна, артистична тема беше.
      Започнахте да си мерите ... кубиците, уменията, портфейлите и педагогическите възгледи и... отиде в спама.

      Дали Младши е карал с 210 км/ч или е художествена измислица на Старши, за да стане интересно - няма значение.
      Факт е, че 99% от хората, като се качат на такова нещо и започват да карат маааалко по-различно отколкото "Фиеста". Какво остава за 18-годишен хлапак. Пък тати се хвали все едно му е пораснала ... вратовръзката. Даже и да му е плеснал един зад врата на 4 очи, пред хората ще го героизира. По мои наблюдение - 99% от татковците на момченца са такива .

      Има и по-опасно младежко поведение.
      Моят малкият ахмак, преди 3-4 години реши, че вече няма да кара кола, а велосипед. Щото е екологичен. Питате ли ме?
      По магистрала "Тракия" нощем с 210 км/ч с HEMI може да се окаже по-безопасно отколкото по същото време от "Студентски град" до "Овча купел" с велосипед, макар и с каска, но без светлоотразителна жилетка, щото пред момичетата не е вървежна . Лъже ме, че не фучи по "Цариградско" или Околовръстното с този мижав фар и немощна задна мигалка, ама знам ли?
      По-важното е, че няма за какво да го плеснеш зад врата. Само се надяваш да му минат велосипедните мераци и пак да се качи на кола и... това е.
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

        Пак повтарям,че фактите се пречупват ,възприемат и интерпретират по твърде субективен начин. До тук ,видно от мен, на лице са следните факти: Човека купува на сина си кола за 18-тия рожден ден!Колата си я е харесал самия рожденик ! Не е първенющина ,защото ако беше,щеше да е налице Х6 или ферари,а освен това колата е в ценови диапазон,който може да се възприеме като "среднокласов" ! Липсата на газификация,специално на този автомобил,също говори за адекватно отношение към него! Следва магистрална гонка и разочарование ! Факторите и конкретната ситуация обаче, никой не познава ,включително и Старши! Представяте ли си ,а е твърде вероятно, в цялата история да присъства и женски елемент ! Всеки е бил на тия години и знае за какво става въпрос! Никой не е казал,че колата е карана с 200 постоянно ...вероятно е било за пръв и последен път !И аз да съм,и аз ще натисна колата барем веднъж да видя за що иде реч от към тия триста и кусур коне! От тук на там момчето е обидено на колата ! Какви са достойнствата на Хемито, къде е силата му и т.н е съвсем друг въпрос ! Бъдещето на колата ще се реши от стопанина ! Нищо ненормално до тук не се случва ! Едно нещо обаче определям като недопустимо, а именно шофирането в продължение на година БЕЗ книжка ! Искрено се надявам да е последвало сурово наказание след разбирането на този факт от родителското тяло ! Както се казва- бии дупенце,да не биеш дупище Пожелавам успех в живота и на Младши и на Старши ,владеене на емоциите и здраве..
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

          Извод: ако имате пубер в къщи, дръжте ключовете от колата в каса или винаги ги носете със себе си.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Някога в един друг форум бях пускал едни сметки (доста прости са) колко коне отиват само за преодоляването kd въздушното съпротивление, за да се дигне дадена скорост. Та в кратце 240 и 70 коня кошник не стаа.

            ПП Гледам, че тия рендета май са над 70 кс, но за успокоение на Боголюб младши 100 кс или 130 кс също не стигат.
            Значи не си се движил с един точно определен малък модел на Хонда отпреди доста години,или една тойота от някъде 84-85 год!!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Извод: ако имате пубер в къщи, дръжте ключовете от колата в каса или винаги ги носете със себе си.
              Изводът, без майтап, е много правилен! Една комшийка с такова оставяне на достъпни ключове се уреди със скъп ремонт на фирмения си миниван. Добре поне, че приятелчетата на щерка й (естествено, неправоспособни), които го бяха взели да се поразходят, не бяха направили по-голяма беля ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                Значи не си се движил с един точно определен малък модел на Хонда отпреди доста години,или една тойота от някъде 84-85 год!!
                Естествено, за японските пръчки физиката не важи, как не се сетих
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  ..... Защото тази кола беше за него, подарък за 18-ти рожден ден, аз няма да я карам. ....
                  Ихаааа! Що на мен нямаше кой да ми подари такава кола за 18-тия рожден ден (пък и после де). По това време успях да си сглобя едно мотопедче "Балкан" само. После пък с "С" категория в ръка (за което учих и карах ГАЗ-ка къмто 6 месеца!!) карах малко Москвич, малко ЗАЗ. Чак кат пораснах повече се сдобих с Алфа Джулия, след нея с ГоУф (егати и кефа, беше 8 годишен). Те така придобих опит в шофирането. Не ти се бъркам във възпитанието, ама аз не бих постъпил никога като теб. Все пак ти си знаеш. Ама на 18 годишен младеж такъв автомобил..........?
                  п.п.И дъщерята се научи на Голф. Нищо срамно няма в това.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                    Такава ли бре Стоянчо?



                    И кво направи с нея?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Ихаааа! Що на мен нямаше кой да ми подари такава кола за 18-тия рожден ден (пък и после де). По това време успях да си сглобя едно мотопедче "Балкан" само. После пък с "С" категория в ръка (за което учих и карах ГАЗ-ка къмто 6 месеца!!) карах малко Москвич, малко ЗАЗ. Чак кат пораснах повече се сдобих с Алфа Джулия, след нея с ГоУф (егати и кефа, беше 8 годишен). Те така придобих опит в шофирането. Не ти се бъркам във възпитанието, ама аз не бих постъпил никога като теб. Все пак ти си знаеш. Ама на 18 годишен младеж такъв автомобил..........?
                      п.п.И дъщерята се научи на Голф. Нищо срамно няма в това.
                      Човекът се учи на 22-годишен "Пасат". И с него се бъзикаха, "Пасатора т`ва, Пасатора онова", но той много му се радва и сега пак е с него (другата не я иска, така и не разбрах какво толкова е станало, затова всъщност писах в темата). Аз кола не съм имал на негова възраст. И в семейството нямахме (на "съзнателна" възраст), след един "Москвич" 408, после баща ми се парализира млад от инсулт, вноската в "Мототехника" отиде "зестра" на сестра ми, а баща ми умря на 50 г. Първата - "ВАЗ 21013" си купих на 28-годишна възраст, въпреки, че имах книжка от 23-годишен. Исках да не бъде като мен. Той всъщност е много различен от мен и това ме кефи. Аз добро не съм видял през живота си от никого, само агресия или измами от "приятели" и съдружници. Подаръци никой не ми е правил и наследство даже не ми е оставил Да "моделирам" друг човек. Знаете вица "Купи себе, сынок, автобус и не стыдись своих товарищей". "Кел файда" да имаш такава кола на 50-годишна възраст ? Кой всъщност ги кара тия коли в САЩ, в Европата "на запад от Суботица" ? Нали сте ходили, виждате. Ами кой ли не ги кара - и бабички с "Рам Хеми" гледах и тинейджъри с "Камарота" и "Корвети". Дайте да яздим магарета, `щото едно време пра-дядовците така ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                        Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                        значи .... аз съм минал своя път...нали щото преди 10 години бех открил, че до Стара Загора се стига по-бързо ако караш с 230-250 отколкото с 280-300....щото трябва да заредиш междинно...хахах.
                        По този въпрос и от мерцедес бяха направили нещо подобно-взеха два броя от Т-модела,само че единия Е 220 CDI,а другия същото купе ама(E-не помня кво-ама накрая беше 65 AMG).Разлика от около 500 коня.Сложиха ги до северната граница и газ до южната.Теста е бил около 1000км.Условието-когато има ограничение се спазва,когато няма-всичката газ.И накрая разликата в полза на AMG-то е била 13 минути.За 1000 км.Като AMG-то е спирал да зарежда 4 пъти,а на CDI-то не са му стигнали 50 км да стигне с един резервоар.Заключенията всеки да си направи сам.
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          ..Баща ми умря да се хили при раждането на втория ми си......ХААаАа моето отмьщениееееее,сега ше видиш ти на мен какво ми беше.

                          Шибни му един зад врата на малък Божо,е така да се сеща и пийте по едно пиене двамата.По ще свърши работа от скапани лекции.
                          Прав е бил баща ти, много прав, ама за тия неща трябва време - достатъчно време, за да ти дойдат на главата.

                          Темата плавно се премества към отношенията между поколенията...

                          Коментар


                          • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Естествено, за японските пръчки физиката не важи, как не се сетих
                            Неее,по скоро за история ставаше въпрос,ама се сетих върху какво седиш на аватара и се отказвам.
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Такава ли бре Стоянчо?

                              И кво направи с нея?
                              Цъ. Те тая: http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...ed=0CDAQ9QEwAA
                              А иначе я продадох, кат зех Голфа. Ама по-удобна кола от Алфата не съм карал.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                                Тва е Жулиета бе, не е Джулия

                                И ако лостовете на скоростите са били уред е безценна, че с тоя трансакъсл е малко зор
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X