Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Именно. И коментари в тази посока са неуместни.
    Да де. И точно за това още в началото го написах, че говоря абсолютно по принцип. Че и удивителна цопнах. И въпреки всичко има колеги дето се палят. В по късен момент, ако е криво възпитанието, си патят родителите и обществото. Последното си е изградило мерки за противодействие. Родителите го отнасят нацяло.
    !!!! Горното е пак по принцип!!!!!!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

      Боголюбе(ако така се казваш наистина)-нещо скачаш като гузен ми се струва.

      Виж-кой както намери за добре-така си възпитава децата. Аз съм сметнал, че искам децата ми да знаят кое е позволено и кое не, и да се въздържат от постъпки които няма да бъдат приети добре. Не само от мен. Дали не вземат ключовете от колите от страх, или от възпитание(щото така е редно)-не се наемам да отговоря, а и да питам-надали ще ми кажат истината.
      Но е факт, че съм спокоен когато са сами, не само няма да тръгнат да карат, а и няма да правят други нередни неща.

      А за мързела-мързеливи са, но това е по наследство... С годините минава.

      Последно да кажа, че няма война, просто си говорим и се дъвчим. За по-пиперлив спор.
      Поне аз де.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

        Боголюб Старши, Младши не ще да кара Хемито защото келешите с Реното са му се присмели, че има такава мощна кола, а не може да я кара (според тях). С Пасата няма как да го подкачат, защото не попада в категорията "много мощен".
        Жалко, че е твърде млад да оцени достойнствата на долемия мотор е голям СУВ/автомобил(или по-скоро да позволява някой да му влияе на мнението коя кола е хубава). Удоволствие е да караш с норнална скорост, а мотора да мърка на 2000-2500 оборота без всякакво усилие. И в момента в който ти потрябва още мощност тя просто те чака.
        Toyota Land Cruiser BJ70 1985
        Lexus LS430

        Коментар


        • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

          Венто, това което описваш е за "колата на бащата" Има такова понятие.

          На младини всички се увличат по малки, пъргави, спортно настроени коли. Щото нали... Всички сме били лапета, знаем какво е.
          После като помъдреем улягаме, и искаме нещо по-удобно, с мъркащ на 2200 оборота двигател, и се движим с 80-90.
          Т.е.-Боголюб леко е сбъркал с избора за подарък на младши. Една Хонда на два пръста над земята с лети джанти и ремусче отзад ще дойде дюшеш
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            .... Една Хонда на два пръста над земята с лети джанти и ремусче отзад ще дойде дюшеш
            Бе не е баш така. Имам наблюдение, че скачат с голяма охота на БМВ (даже и по-библейски).
            п.п.И верно е в спама темата, ама вече много "спам" бе!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Бе не е баш така. Имам наблюдение, че скачат с голяма охота на БМВ (даже и по-библейски).
              п.п.И верно е в спама темата, ама вече много "спам" бе!
              Скачат, защото е със задно и могат да правят разни "контролирани" (само според тях) поднасяния, дрифтове, палене на гуми и др. неща, които обикновено приключват със все по-задълбочено усвояване на устройството на автомобила, наименованието на различни части и разучаване местоположението на всички авто-морги в София и страната. Боголюб Мл. редовно услужливо вози от морга на морга свои приятели с "дрифтачки" в издирване на врати, калници, джанти, престилки и т.н. И той, естествено, искаше кола със задно, ама аз го разубедих
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                Земи му 4х4 - там пак мое се дрифти
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Земи му 4х4 - там пак мое се дрифти
                  Мое, мое... Преди време забелязах, че като кара автомат, спира с левия крак
                  "Нарочно", вика, така правят gymkhana драйвърите...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                    Не, че нещо, но и аз не зацепвам как се взима кола без разрешение. Книжка взех на 18 и от първия ден започнах да карам с придружител баща ми около 2 месеца, после започна да ми я дава и сам. Същото сега се случва и с брат ми(на 18 е, юни прави 19), 2 месеца само с баща ми и мен и след това самостоятелно, като аз моята кошница сам още не му я давам, защото се кара по-трудно и още му нямам доверие.
                    Не е до смелост, а до възпитание и отговорност. Никога не сме имали ограничения от родителите ми- алкохол, дискотеки, вечерен час, просто винаги са ни имали доверие и почти никога не сме ги разочаровали. Има и разочарования естествено- при мен първото напиване за което разбра майка ми след време от комшии и когато баща ми ме хвана да пуша на 17-я ми рожден ден(още ми тежи на съвестта)
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                      Хлапето правилно е проумяло, че няма сми от тояга която да върви по малко от повечето нормални коли и да гори пет пъти повече на същото вървене.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Хлапето правилно е проумяло, че няма сми от тояга която да върви по малко от повечето нормални коли и да гори пет пъти повече на същото вървене.
                        Край!Отказах се от Хемито!
                        Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
                        Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

                        Коментар


                        • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Венто, това което описваш е за "колата на бащата" Има такова понятие.

                          На младини всички се увличат по малки, пъргави, спортно настроени коли. Щото нали... Всички сме били лапета, знаем какво е.
                          После като помъдреем улягаме, и искаме нещо по-удобно, с мъркащ на 2200 оборота двигател, и се движим с 80-90.
                          Не е съвсем така значи.Аз все повече харесвам всичко дето се чувства в свои води над 6-8 000 об.Поне докъм 15-16 000.Та така!!!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Земи му 4х4 - там пак мое се дрифти
                            Да,ама ще трябват повече от 2200 об.Което ще рече нещо не толко хамериканско май!
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                              Некои другаре от... Архентина също са измъчвани от подобни въпроси (и GPS си сложили за контролен уред). Ами явно толкова може машинката - в случая 220 км. Добре, че не се прекарАхмИ с по-високоскоростни гуми


                              Прави вЧеПЕтление как е заредил докрай резервоара - да не му свърши бензинът по средата на експеримента.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                                Няма от какво да се оплаквате. Виж, че на SRT 8 , без доработки му дават 230 километра в час като максимум. Не знам за вас, ама на мен не ми се струва малка тази максимална скорост. Аз по време на клипа гледах повече как ускорява до 100 и малко отгоре, че двете стрелки, на оборотомера и на скоростомера се движеха еднакво бързо.
                                Е тва ми харесва на мен, тръпката от ускоряването...............като излитане със самолет е, точно момента, в който се отлепя от земята.

                                Дай едно кръгче, а аз ще ти дам Каптива или Соренто да пробваш, та после пак да си харесваш джипката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X