От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Айде и аз да кажа добро утро по обедно време
. Кафе по никое време с прЪжени филии. Да ви върви успешно и леко новата работна седмица
!
Айде и аз да кажа добро утро по обедно време
!
!
Тук са 31 потребители онлайн. 0 потребители и 31 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар