Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве и от мен.
    Чистачките на баба Астра бяха спрели да се движат, и си мислех, че двигателчето е мъртво. Ама нали не се предавам без бой-разглобих, и след почистване на боклуците събирани 23 години-тръгна наново. Вярно-вие като пребито куче, ама кой ти слуша... Важното е да се движат чистачките. Когато си взема парите от слънчогледа ще пенсионирам сегашната кола, и се мятам на следващата.

    Обаче да знаете, че и немците не са чак толкова качествени работници. Боклуците бяха влезли вътре вследствие на неправилно сложена гарнитура в редукторчето. От немърливост някой не си е дал труд да провери дали гарнитурата е на точното си място, и е подал двете половинки на корпуса за нитоване.
    А през 1991 в Германия все още нямаше работници от източния блок.
    Та и те са същите магарета, айде холан...

    Наздраве, че пак ми се допи докато го напиша това.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
      Йорданке, аз в тоя бар трезвен никога не съм влязъл или излязъл и хич не ми дреме какво съм бъбрил, но какво съм пил.
      Ха сега пак наздраве!
      Не знам за Йорданка, ама при това положение, аз доста време ще си спестя от опити за четене.

      Наздраве!
      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Не, бара се обърка, от трезвеници драскачи.
        Супер ми е криво ,че Гриша ми отказа рамо ,много ме сърби тиквата и кой го надъха?
        Тишкина е крив отвсякъде и сам ще се оправи,но когато наш Гриша звънне аз съм най големия балък в днешно време и заебавам всичко и хуквам понеже знам, че пак ще ковем спомени.
        Не ми е дерт ,че се отказа, но ми е повече дерт ,кой го отказа?
        Поздравче с песен на банда и диск който си купих преди 20 години от Славейков в Софето.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Май се оправи а?...

          Наздраве, вече на ледена биричка.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
            Добро утро!
            Пише ви една двадесет годишна членка на форума , която не може да ви опише емоцията, която си носи от Каварна и Балчик!
            Сега съм на работа и гледайки мазните шеФски физиономии и тези на някои колеги ми се повръща! .... а хората, с които се запознах и които оставих там .... нямам думи .... просто са несравними!
            Имах удоволствието да кажа наздраве на живо на Картеста, на Владо Йончев, на Радо разбира се .... на който имам да му давам ..... много пъти
            Запознах се със Теди, Зорка - големи сладурани! С Геро, който също ми съдейства, за което съм благодарна!
            С Румбата - пихме кафенце .... и да ви кажа, много женствен ми се видя, навярно от брадичката, която пускаше
            Имам мускулна треска на цялото коремче от скачане и ръцете горе! .... Ванката ме гледаше странно - тва майка му ли е

            А иначе обстановката ..... най-хубавата гледка, която мога да ви опиша .... наоколо само дълги коси, бели коси, кожи, мешки, бири, зелена трева, културни хора .....
            Та емоцията ще държи дълго!
            Горещо препоръчвам, който не е бил да отиде. Лично аз съм и догодина там, с организация по-навреме. Сама, с компания .... незнам как.
            Словореда може да ми е малко сбъркан ... ама за сега не мога по-добре, настръхвам, когато разказвам
            Сабатон ще имат концерт в София и съм там!
            Та така
            Радваме се че си изкарала добре , ако покажеш и някоя снимка ...още по добре . Наздраве с бирка
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Форума се сбърка,ае наздраве!

              Кога стана девет вечерта!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве!На биричка.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве с биричка!Форума,освен,че се изумява със времето ми изписва следното:

                  This forum requires that you wait 20 seconds between posts. Please try again in 6064 seconds.

                  Седя и си чакам...
                  Междувременно приключих с ракиите...Наздраве!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Май се оправи,поста ми го качи до другия,предвиждайки времето!?Наздраве С берка!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Винаги ще остана тук или ще продължа да ви казвам наздраве по моя си начин колкото и грозен и прост,смотан и загубен да съм

                      Бара не Господ ,хора събирал
                      Наздраве на биреното ми братле

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве, Тишо!
                        Некакво ми е шугаво днеска, па и се поизморих.
                        Благодаря за музичката!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Наздраве Тишо!Поздрави на целио Бар!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве докато има форум!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Мен ме информира секретарката на бара на форума, че има проблем
                              Наздраве на който пие
                              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                                Не знам за Йорданка, ама при това положение, аз доста време ще си спестя от опити за четене.

                                Наздраве!
                                мНЕЕЕ сякаш джубриш беше по правилно,евал съм ви стажа и постовете и нарядите в бара ,ако ще се праскате на дърти баровци,не е ли по голям кеф да забравим за тия левъли в ерархията и симпли да се почерпим с бира?
                                Наздраве!
                                Значи яд ме е мамка му ,че не ме ритна кон, а магаре
                                Дрънканици на търкалета ,приказки много.
                                Наздраве с бира!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X