Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на трезвеника.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на трезвеника.

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    Трябва да изясним нещо - трезвеник не значи вегетарианец. Не знам защо упорито ги слагате тези цвекла по-горе?!
    Мръвките могат да се поливат и с айран.
    Абе аз не съм чувала, за мръвка маринована в айран, ама виж в бяло вино, червено, ром, ракия, бира - да! И понеже съм парче мръвка, се мариновам подобаващо. А това горе (зарзаватите) са част от здравословното хранене и начин на живот, които се пропагандират в тази тема
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Клуб на трезвеника.

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      А това горе (зарзаватите) са част от здравословното хранене и начин на живот, които се пропагандират в тази тема
      Аха, демек това е мезето, което се полага за питието на трезвеника
      Аз се отклонявам смело от рецептата обаче. В частта с мезето, питиетата одобрявам.

      Коментар


      • От: Клуб на трезвеника.

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        Трябва да изясним нещо - трезвеник не значи вегетарианец. Не знам защо упорито ги слагате тези цвекла по-горе?!
        Мръвките могат да се поливат и с айран.
        Да ..така е ..И продължавам карфиола да не го разбирам...
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • От: Клуб на трезвеника.

          Аз си признавам без бой, че не пия. Е, едно малко вечер понякога се случва. 1-2 пъти годишно и повече. Ама не е от хубаво, по здравословни причини. Иначе до към 25-6г се наливах като смок, бутилка огнена вода за нищо я нямах, а за бирата да не говорим. Ама тогава беше бира, не като сега - химия.
          И пРАжено и люто не ям. Ама половин агне си изяждам като стой та гледай. А моркови, карфиоли, аспержи и подобни храни за истинската храна са ми противни, жената ги яде. Че и малкия се опитва да тъпче, ама той не се дава, все за на'нички пита
          А, и цигари не пуша, от 2005-а. Преди - по кутия и половина, две на ден.
          И ни мъ'й срам!

          П.П. Мария, внимавай с бозата и скачането в борисовата, да не стане сакатлък

          Коментар


          • От: Клуб на трезвеника.

            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
            Аз си признавам без бой, че не пия. Е, едно малко вечер понякога се случва. 1-2 пъти годишно и повече. Ама не е от хубаво, по здравословни причини. Иначе до към 25-6г се наливах като смок, бутилка огнена вода за нищо я нямах, а за бирата да не говорим. Ама тогава беше бира, не като сега - химия.
            И пРАжено и люто не ям. Ама половин агне си изяждам като стой та гледай. А моркови, карфиоли, аспержи и подобни храни за истинската храна са ми противни, жената ги яде. Че и малкия се опитва да тъпче, ама той не се дава, все за на'нички пита
            А, и цигари не пуша, от 2005-а. Преди - по кутия и половина, две на ден.
            И ни мъ'й срам!

            П.П. Мария, внимавай с бозата и скачането в борисовата, да не стане сакатлък
            Е, твойто е друго.
            Това с цигарите е хубаво!
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • От: Клуб на трезвеника.

              Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
              И продължавам карфиола да не го разбирам...
              Много си арен карфиола... С червени пиперки, зелени доматчета и някакви там други неща става хубава трушия. Която пък е добро мезе за ракия през зимата. Понеже е много постно( а както се знае от древността-постните храни са токсични за нормалния човешки организъм)-комбинирам я с пръжки, я със сланинка...

              СПАМ, СПАМ...тази тема не заслужава друго...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Клуб на трезвеника.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                СПАМ, СПАМ...тази тема не заслужава друго...
                За това ли,не влизаш в бара?
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: Клуб на трезвеника.

                  Ма верно. Кольооо, що не идваш в бара?
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Клуб на трезвеника.

                    Дай да видим има ли мъж на средна възраст - трезвеник. Ама жив такъв, а не от някоя приказка.
                    На 48г.Не помня вече от кога не пия.И все още съм жив.А за арпаджика такова не ям.Обичам драно а не брано.

                    Коментар


                    • От: Клуб на трезвеника.

                      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                      За това ли,не влизаш в бара?
                      Тц, заради друго...
                      Като му дойде времето може и да се завърна.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Клуб на трезвеника.

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        П.П. Мария, внимавай с бозата и скачането в борисовата, да не стане сакатлък
                        Аз бозата я спрях ...ама скачането продължава.... сакатлък за сега не се е получил даже има млади новобранци - които тепърва се учат да скачат и като са много а въжето - дълго - нареждат се по няколко и скачат съвместно ... не винаги се намира кой да върти въжето от другата страна - но един от стълбоовете на сцената е доста отзивчив и никога не отказва да помогне...

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Много си арен карфиола... С червени пиперки, зелени доматчета и някакви там други неща става хубава трушия. ..-комбинирам я с пръжки, я със сланинка...
                        ...
                        Карфиол ли съм написала .... за оня зеленият карфиол с топченцата съм си мислела ..броколявият... Извинявам се на Карфиола - така лошо да го объркам ...и аз го обичам него ...и суров го хрупам и от трушия опитвала съм го и задушен, но крупкав по-ми допада...
                        За карането со велосипедо - до Росоман - още се чувствам като разглобена.. обаче въздуха там беше приятен за дишане,,даже много , открих на колелото си още две скорости - втора - доста неприятна скорост на която машината превключва автоматично на особено стръмни баири и трета - много приятна - през повечето път на връщане.. като се прилага с леко поскърцване на задната спирачка преди завоите.. с финес и за разлайване на кучетата.. Още не са се появявали членове на клуба да поскачат от радост до сцената в Борисовата или и да са се появявали не са се обадили ..- вчера около 18 бяхме там ...тази вечер също ще сме с децата... Добро утро!

                        П.П. и като споменах кучета - понеже онази куча тема е затворена.. тука да си кажа .. една вечер се прибирах около 22 с Бамборината на задната седалка - и в близост до блока на две съседни пресечки ни нападаха песове - на едната безшумно дебнещо спускане - на другата шумно и групово .. Добре че си имам музикален инструмент със респектираща каменна обвивка ... сложих Ина да спи отворих една карта с улици на компютъра ... набрах 112 и се оплаках от нападенията на кучетата .. с точните адреси на песовете .. пет минути след това ми се обади човек от общината да ме пита три пъти дали става въпрос за улични кучета - и съответно каза че ще предаде на Еко равновесие. Следствието е - че вече се прибираме без някой да ни лае и да се налага да спираме и крещим и размахваме разни неща за да не ни нахапят или съборят от колелата.., а пред съседският блок остана едно куче, а не 5-6... и куче нинджа - което се спускаше безшумно също го няма. Без тровене, стреляне и ухапани..
                        Последно редактирано от iai-bg; 07-05-12, 08:29.
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • От: Клуб на трезвеника.

                          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                          .. ..- вчера около 18 бяхме там ...тази вечер също ще сме с децата... Добро утро!

                          ....
                          Напоследък и аз взех да живея здравословно. Оставих и колата и джипката. Сега и аз карам колело. Може пък някой ден да се запознаеме. Само трябва да кажеме на Нешко да измисли лепенки за колело (до тогава за информация карам черно колело с кърпа на главата ). Карам колело в парка около същия район, че наблизо има биричка (може да се каже безалкохолна, щото е "лимонена"). Така брои ли се за трезвеник?
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Клуб на трезвеника.

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Напоследък и аз взех да живея здравословно. Оставих и колата и джипката. Сега и аз карам колело. Може пък някой ден да се запознаеме. Само трябва да кажеме на Нешко да измисли лепенки за колело (до тогава за информация карам черно колело с кърпа на главата ). Карам колело в парка около същия район, че наблизо има биричка (може да се каже безалкохолна, щото е "лимонена"). Така брои ли се за трезвеник?
                            Да давам ли линк към компроматната тема? Ъ?
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Клуб на трезвеника.

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              Да давам ли линк към компроматната тема? Ъ?
                              Ааа. Немой с лошо . Аз само понякога съм трезвеник, не съм всеки ден все пак.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Клуб на трезвеника.

                                То по тая логика всички сме трезвеници, понеже не пием докато спим и много често дори докато работим. Също и когато шофираме. И то какво стана??? Ще си направя една засупичка, че нещо ми пристърга корема
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X