Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на трезвеника.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на трезвеника.

    Още ли не сте закрили темата?
    Наздраве, ама не с боза!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Клуб на трезвеника.

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Още ли не сте закрили темата?
      Наздраве, ама не с боза!
      Новия бар а?
      Така и така онази прогнила кръчма ще я бутнат след няколко време, да си заплюем този "клуб" за нов бар ли...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Клуб на трезвеника.

        Нема против, ама викам да има C2H5OH.
        А с него...Наздраве!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Клуб на трезвеника.

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          да има C2H5OH.
          Такова нещо ползвам само след бръснене

          Коментар


          • От: Клуб на трезвеника.

            Някои пиеха и одеколон.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Клуб на трезвеника.

              Да, спокойно можете да се прекръсти темата на "Бар Боза'бре". На събора да се направи специален лагер на този бар, където ще се разменят рецепти за здравословно хранене, обмяна на опит в беленето и цеденето на моркови и начините за готвене и сервиране на студена вода.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Клуб на трезвеника.

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                ....където ще се разменят рецепти за здравословно хранене, обмяна на опит в беленето и цеденето на моркови и начините за готвене и сервиране на студена вода.
                От друга страна, както забелязваш, и милион пъти да викаш "наздраве" в бара, това не е гаранция за здраве. Трябва и да се поработи по въпроса. За теб е майтап, но има хора, които трябва да избират - или да пият, или да живеят.
                Зае...и ги морковите, сега им не е сезонът. Днес така се напрасках с череши направо от дървото, че едвам слязох.

                Коментар


                • От: Клуб на трезвеника.

                  Череши не отказвам, особено ако са на дървото... тука са все още по 5лв/кг, а на дървото са зеленки още Не ми е смешно, когато някой има здравословни причини да не употребява алкохол или каквото и да е друго, изобщо липсата на здраве не е смешна по принцип. Това не пречи да се казва наздраве, звучи пожелателно някак си Нямам и против и всеки да си пие или не пие каквото си иска, всеки има право да си прави с тялото каквото му душа сака

                  Но също така не пречи, да се шегуваме с някои неща, особено когато темата е в спама, а ако някой с нещо съм обидила, искрено се извинявам, всичко е в рамките на шегата

                  Наздраве (няма как да не е)
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Клуб на трезвеника.

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    . За теб е майтап, но има хора, които трябва да избират - или да пият, или да живеят.
                    Че това живот ли е Майтапа на страна на единя ми дядо докторите му бяха забранили да пие и пуши още някъде през шейсетте . Той естествено всичките забрани си ги беше сложил някъде освен това и по чужди булки обичаше да ходи Пушеше поне по кутия Арда без филтър на ден на масата не сядаше ако няма вино ; ракия и мръвка . Така на пук на докторите изкара до 93 години и до последно като хванеше косата не можех да го стигна . Та викам дай боже всекиму така
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Клуб на трезвеника.

                      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                      Къде се загубихте:Трезвеници?
                      Тука сме!Ама като гледам освен аз,ти и Паджеровод други няма.Тея мюхлюзи от Бара ни превзеха хубавата тема!

                      Коментар


                      • От: Клуб на трезвеника.

                        Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                        Тея мюхлюзи от Бара ни превзеха хубавата тема!
                        Ние сега ги зарибяваме,за да станат и те Трезвеници!
                        Нали техния бар ще го затварят!
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • От: Клуб на трезвеника.

                          Не мож'те ни накара да станем тр..(баси гадната дума, даже клавиатурата не може да я напише...)
                          Аз и в момента си жуля ракия и спамя гадната ви богоомразна темичка. Как пък не се намери един свестен модератор да я заключи, изтрие и забрани всякакъв достъп до нея.

                          Помислете-все пак тук четат и деца...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Клуб на трезвеника.

                            Аз ще пиша тука колкото се може повече, че подочух, че ако темата стане 3000 страници и заминава в.... ада! Моля пишете, не жалете мастилото! Наздр... опа, няма наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Клуб на трезвеника.

                              На мен ми се струва, че надхвърля три илЯди. Айде закривайте я! Пуууу да @ба и темата!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Клуб на трезвеника.

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                На мен ми се струва, че надхвърля три илЯди. Айде закривайте я! Пуууу да @ба и темата!


                                Алоууу,я погледни страниците на трезво!
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X