Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на трезвеника.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на трезвеника.

    Хахаха, е нали нямаше да има броколи в тази тема? Има хора, които са спряли броколите по здравословни причини
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Клуб на трезвеника.

      Уж сте членки /на клуба/, пък спорите с ръководството, вместо да ме подкрепите.
      Очаквах да чуя възгласи: "Йеееее, баси яката песничка"
      .
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Клуб на трезвеника.

        Жоре, ще му изтървеш края. Въведи някои правила. Как така ще спорят с баш ръководителя. Дами, него само ще го хвалим. Ето и една почерпка, за да го умилостивим:



        Женя Вълчанова 0888272565

        Коментар


        • От: Клуб на трезвеника.

          Наздраве с мляко с ориз и канела....

          П.П. Баси, тва не съм го казал аз....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Клуб на трезвеника.

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Уж сте членки /на клуба/, пък спорите с ръководството, вместо да ме подкрепите.
            Очаквах да чуя възгласи: "Йеееее, баси яката песничка"
            .

            Е ние да не сме на деЦко парти

            Да пита, понеже всички сте трезвеници, някой да е чувал за ракиен плеврит? Или бирен? Или уискен?
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Клуб на трезвеника.

              Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
              Какво е Златна есен ? Бисквити???
              Преди години имаше такава марка вино...
              Ако са го забравили да изветрее,сега може да го мислят за безалкохолно
              Нищо не мога,и нищо не знам...

              Коментар


              • От: Клуб на трезвеника.

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Поздравления! Ама откъде да знаем дали не забравяш от вчера за днес? Аз си помня точно датата.
                Мръвки си ям, а и черен шоколад и кафе обилно
                Че забравям е вярно ама не от вчера за днес!!! Точна дата незнам ама годината помня 1982.И повода беше,книжка за МПС и АЗЛК.

                Коментар


                • От: Клуб на трезвеника.

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Е ние да не сме на деЦко парти

                  Да пита, понеже всички сте трезвеници, някой да е чувал за ракиен плеврит? Или бирен? Или уискен?
                  Колежке а ти да си чувала за цероза на черния дроб от изворна вода?

                  Коментар


                  • От: Клуб на трезвеника.

                    Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                    Колежке а ти да си чувала за цероза на черния дроб от изворна вода?
                    Цироза може да се фане и от оня с жълтата боя в ресторанта и от какво ли още не.... Не знам проценти, но сигурно има такава статистика, колко всъщност е благодарение на алкохола. Освен това вода може да натрупаш в коленете, а бира - не (въпреки че ни се иска)
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Клуб на трезвеника.

                      Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                      Че забравям е вярно ама не от вчера за днес!!! Точна дата незнам ама годината помня 1982.И повода беше,книжка за МПС и АЗЛК.
                      На 18 години си спрял да пиеш? А аз мислех, че тогава се почва?!
                      Явно си старши тук с този 30-годишен трезвен стаж, браво!

                      Коментар


                      • От: Клуб на трезвеника.

                        И от мене браво...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Клуб на трезвеника.

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          На 18 години си спрял да пиеш? А аз мислех, че тогава се почва?!
                          Явно си старши тук с този 30-годишен трезвен стаж, браво!
                          О,моят трезвен стаж е повече!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Клуб на трезвеника.

                            Яяя Не мога да повярвам какви хора имало тук, след като поглеждах статистиката на бара...

                            Коментар


                            • От: Клуб на трезвеника.

                              Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение

                              П.П. и като споменах кучета - понеже онази куча тема е затворена.. тука да си кажа .. една вечер се прибирах около 22 с Бамборината на задната седалка - и в близост до блока на две съседни пресечки ни нападаха песове - на едната безшумно дебнещо спускане - на другата шумно и групово .. Добре че си имам музикален инструмент със респектираща каменна обвивка ... сложих Ина да спи отворих една карта с улици на компютъра ... набрах 112 и се оплаках от нападенията на кучетата .. с точните адреси на песовете .. пет минути след това ми се обади човек от общината да ме пита три пъти дали става въпрос за улични кучета - и съответно каза че ще предаде на Еко равновесие. Следствието е - че вече се прибираме без някой да ни лае и да се налага да спираме и крещим и размахваме разни неща за да не ни нахапят или съборят от колелата.., а пред съседският блок остана едно куче, а не 5-6... и куче нинджа - което се спускаше безшумно също го няма. Без тровене, стреляне и ухапани..
                              Така ... От вчера песовете са пак тук ... завръщането им стана осезаемо с изкарването на един моторист извън пътя с шумен лай и масирано присъствие ...отново се обадих на 112 дежурният констатира , че явно агресията им не е преминала (на кучетата) и че ще предаде на Екоравновесие ... Днес поговорих с хората в близост до магазина - и те споделиха че хранят тези кучета ..и то не за да ги пазят - а зада не ги хапят... и че много пъти са се обаждали в Екоравновесие ... и много биха се радвали кучетата да ги няма или да си намерят дом - обаче от Екоравновесие все ги връщали... закона бил такъв че нищо не можели да направят... Отидохме до магазина за където бяхме тръгнали , а на връщане - понеже нали ако си имат дом нямало да е проблем да ги няма - или поне едно от тях .. решавам аз да снимам светлото едро наперено куче , което ги разлайва обикновенно , когато караме колело в близост (за да му търся дом като пазач) ... Отиваме с Ина дъщеря ми на 4 години и тротинетката до нас на 3 метра от кучето Вадя апарата и го снимам няколко пъти ... То си лежи и нищо не прави .. в същото време откъм гърба ни, към Ина с лай се спуска жълто-кафяво куче. Обръщам се назад и дръпвам дъщеря си, в следващият момент спокойното допреди малко светло куче което снимах пред нас също се спуска към Ина , вместо да изчакам да видя какво ще се случи инстиктивно грабвам тротинетката и я завъртам около нас, така че да разкарам кучетата.. които продължават да се спускат.. В същото време една баба крещи от втория етаж ... и същият кучехранител с който говорихме на отиване към магазина се задава ... Кучетата избягаха .. Кучехранителя започна да ми обяснява , как всъщност едното куче се било засилило към другото куче и било грешка че съм размахала тротинетката... За секунда помислих , че може би е прав - Възможно е ... Бабата от втория етаж нареждаше - че всичко е видяла .. и детето си да го прескундя.. против уплаха .. и как се била обаждала заради тея кучета ...много пъти по телефона... и добре, че била тротинетката ... сетих се също и за ситуацията , когато синът ми Ян на 8 години беше изостанал 10-тина метра за да си върже развързаната връзка на обувката и го обкръжиха от 3 страни същите тези кучета и няколко други .. може и тогава да са искали да се срещнат кученцата .. а синът ми случайно да е бил по средата...
                              И така , Колеги, Другари - Трезвеници ... Трезво погледнато... какво да правя?
                              Опитна постановка - която да заснема - как ми нахапват детето например .. или мен (защото докато ситуацията е отървах се на косъм - явно реални мерки никой няма да предприеме )... или да трепя враговете на народа.
                              Ако предлагате вариант едно - към кого да адресирам нагледният материал ..ако е вариант две - бих се радвала на някакви препоръки ... как да е хуманно ... например..
                              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                              Коментар


                              • От: Клуб на трезвеника.

                                Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                                Така ... От вчера песовете са пак тук ... завръщането им стана осезаемо с изкарването на един моторист извън пътя с шумен лай и масирано присъствие ...отново се обадих на 112 дежурният констатира , че явно агресията им не е преминала (на кучетата) и че ще предаде на Екоравновесие ... Днес поговорих с хората в близост до магазина - и те споделиха че хранят тези кучета ..и то не за да ги пазят - а зада не ги хапят... и че много пъти са се обаждали в Екоравновесие ... и много биха се радвали кучетата да ги няма или да си намерят дом - обаче от Екоравновесие все ги връщали... закона бил такъв че нищо не можели да направят... Отидохме до магазина за където бяхме тръгнали , а на връщане - понеже нали ако си имат дом нямало да е проблем да ги няма - или поне едно от тях .. решавам аз да снимам светлото едро наперено куче , което ги разлайва обикновенно , когато караме колело в близост (за да му търся дом като пазач) ... Отиваме с Ина дъщеря ми на 4 години и тротинетката до нас на 3 метра от кучето Вадя апарата и го снимам няколко пъти ... То си лежи и нищо не прави .. в същото време откъм гърба ни, към Ина с лай се спуска жълто-кафяво куче. Обръщам се назад и дръпвам дъщеря си, в следващият момент спокойното допреди малко светло куче което снимах пред нас също се спуска към Ина , вместо да изчакам да видя какво ще се случи инстиктивно грабвам тротинетката и я завъртам около нас, така че да разкарам кучетата.. които продължават да се спускат.. В същото време една баба крещи от втория етаж ... и същият кучехранител с който говорихме на отиване към магазина се задава ... Кучетата избягаха .. Кучехранителя започна да ми обяснява , как всъщност едното куче се било засилило към другото куче и било грешка че съм размахала тротинетката... За секунда помислих , че може би е прав - Възможно е ... Бабата от втория етаж нареждаше - че всичко е видяла .. и детето си да го прескундя.. против уплаха .. и как се била обаждала заради тея кучета ...много пъти по телефона... и добре, че била тротинетката ... сетих се също и за ситуацията , когато синът ми Ян на 8 години беше изостанал 10-тина метра за да си върже развързаната връзка на обувката и го обкръжиха от 3 страни същите тези кучета и няколко други .. може и тогава да са искали да се срещнат кученцата .. а синът ми случайно да е бил по средата...
                                И така , Колеги, Другари - Трезвеници ... Трезво погледнато... какво да правя?
                                Опитна постановка - която да заснема - как ми нахапват детето например .. или мен (защото докато ситуацията е отървах се на косъм - явно реални мерки никой няма да предприеме )... или да трепя враговете на народа.
                                Ако предлагате вариант едно - към кого да адресирам нагледният материал ..ако е вариант две - бих се радвала на някакви препоръки ... как да е хуманно ... например..
                                Яко, не се бях сетила Сега тая тема е обречена на ключ!

                                Иначе мога да ти предложа единствено следващия път да минеш оттам с някой пес като моя, половината кучета ще изяде, другите ще ги нахапе, дето имаше един виц. За мен това е единственото решение вече
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X