Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на трезвеника.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на трезвеника.

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    Яяя Не мога да повярвам какви хора имало тук, след като поглеждах статистиката на бара...
    Това,че вдигам наздравици,не значи,че пия!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Клуб на трезвеника.

      В чест на здравословния начин на живот, ще ви дам малко рецепти за здраво тяло:

      1. Изстиване на цялото тяло - притоплено вино с черен пипер, разтриване със силна ракия;
      2. Гърлобол - греяна ракия, загряваш компрес;
      3. Коремни болки - мента;
      4. Стомашни болежки - мастика;
      5. Високо кръвно - водка;
      6. Ниско кръвно - червено вино;
      7. Сърце - уиски;
      8. Бъбреци - бира;
      9. Сексуален афродизиак - мастика......


      Засега стига толкова! Ако колоезденето ви пречи на пиенето, спрете го...колоезденето
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Клуб на трезвеника.

        Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
        И така , Колеги, Другари - Трезвеници ... Трезво погледнато... какво да правя?
        Проблемът ти е сериозен; имаше такива теми и доколкото разбирам са затворени ли? Не ги следя, защото изходът ми е ясен.

        Не ми се ще темата да пострада, харесвам си я. За непиещите казват, че сме или болни, или долни, ти сигурна ли си, че от такива хора искаш съвет?

        Коментар


        • От: Клуб на трезвеника.

          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
          На 18 години си спрял да пиеш? А аз мислех, че тогава се почва?!
          Пак ще кажа "Ти, пък!"

          Аз почнах на 16 или малко по-рано. Даваха ни в гимназията по десет лева уж от бай Тошо, никога не съм се задълбочавал, но ни стигаха, на четирима хашлака, за седмица наливана бира в определени бирарии. Че и за картофки със сирене. Другата седмица - някой от другите плаща масрафа. Бирата беше по 18 стотинки, студена, на самообслужване. В 22.30 или 23.00, не помня точно, ни гонеха. Или бързо-бързо ако се чуеше, че има акция от милиционери и учители. После пеш до вкъщи - пет-шест километра, че живеех в краен квартал, почти село, и автобуси по това време нямаше.

          Сега на кръчма ходя веднъж-дваж годишно, по някакъв повод. Вечер си сипвам по нещо, но хубавото е, че в домашна обстановка рядко му изпускам края.

          Коментар


          • От: Клуб на трезвеника.

            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
            И така , Колеги, Другари - Трезвеници ... Трезво погледнато... какво да правя?
            Опитна постановка - която да заснема - как ми нахапват детето например .. или мен (защото докато ситуацията е отървах се на косъм - явно реални мерки никой няма да предприеме )... или да трепя враговете на народа.
            Пиша за да помогна на Мария... Да не ме помислите за трезвеник, пази Боже

            ТА Марийке-въпросът според мен се решава с една въздушна пушка. За моята казват, че със силната пружина съчмата минавала през кучето, и си излизала от другата страна. Аз не съм я пробвал по животно, но ако се наложи-без колебание.
            Със силната пружина е малко трудно зареждането, но си мисля, че ще се справиш, ако и да си кинта и трийсе...
            Ако имаш интерес-ще ти дам пушката да си свършиш работа.
            Ако си в София-знам един дето има няколко въздушни пушки, пък по случайност е и автор на темата, така, че имаш варианти...

            СПАМ-наздраве...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Клуб на трезвеника.

              Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
              Така ... ..
              Намери си една щека от детски ски и намери начин да я монтираш лесна за употреба на велосипеда. После научи кучетата да ви лаят от безопасно разстояние. Те са възприемчиви към такъв род възпитание. Практикувам този метод цяло лято, докато ползваме велосипеди с жена ми.

              Коментар


              • От: Клуб на трезвеника.

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                В чест на здравословния начин на живот, ще ви дам малко рецепти за здраво тяло:

                1. Изстиване на цялото тяло - притоплено вино с черен пипер, разтриване със силна ракия;
                2. Гърлобол - греяна ракия, загряваш компрес;
                3. Коремни болки - мента;
                4. Стомашни болежки - мастика;
                5. Високо кръвно - водка;
                6. Ниско кръвно - червено вино;
                7. Сърце - уиски;
                8. Бъбреци - бира;
                9. Сексуален афродизиак - мастика......
                И като не пия (в тази тема), как да използвам тия илачи? Венозно ли да си ги инжектирам?
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Клуб на трезвеника.

                  Първо благодаря за трезвите съвети!

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  В чест на здравословния начин на живот, ще ви дам малко рецепти за здраво тяло:

                  1. Изстиване на цялото тяло - притоплено вино с черен пипер, разтриване със силна ракия;
                  2. Гърлобол - греяна ракия, загряваш компрес;
                  3. Коремни болки - мента;
                  4. Стомашни болежки - мастика;
                  5. Високо кръвно - водка;
                  6. Ниско кръвно - червено вино;
                  7. Сърце - уиски;
                  8. Бъбреци - бира;
                  9. Сексуален афродизиак - мастика......


                  Засега стига толкова! Ако колоезденето ви пречи на пиенето, спрете го...колоезденето
                  Румен беше пуснал една тема Бабини Деветини ... все с полезни съвети - доста хора писахме... и не всичките бяха толкова алкохолни ...

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  Проблемът ти е сериозен; имаше такива теми и доколкото разбирам са затворени ли? Не ги следя, защото изходът ми е ясен.

                  Не ми се ще темата да пострада, харесвам си я. За непиещите казват, че сме или болни, или долни, ти сигурна ли си, че от такива хора искаш съвет?
                  Да затвориха ги , и на мен не ми се иска тази тема да се развали , затова и повече няма да пиша за кучета... .. писах тук , защото си бях помислила че съм намерила решението ... ама се оказа не така...

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Пиша за да помогна на Мария... Да не ме помислите за трезвеник, пази Боже

                  ТА Марийке-въпросът според мен се решава с една въздушна пушка. За моята казват, че със силната пружина съчмата минавала през кучето, и си излизала от другата страна. Аз не съм я пробвал по животно, но ако се наложи-без колебание.
                  Със силната пружина е малко трудно зареждането, но си мисля, че ще се справиш, ако и да си кинта и трийсе...
                  Ако имаш интерес-ще ти дам пушката да си свършиш работа.
                  Ако си в София-знам един дето има няколко въздушни пушки, пък по случайност е и автор на темата, така, че имаш варианти...

                  СПАМ-наздраве...
                  Да си трезвен не е лошо .. работата е там , че не искам да дупча кучето - а да го няма... Баща ми с една въздушна пушка бранеше честа на домашната кучка Бети в село Аврен поради завидния интерес на селските песове към нея... не знам колко силна е била пружината , по разкази - кучетата с квичене са се отдалечавали .. но се е налагало и друг път да повтаря... т.е . не е съвсем траен ефекта... метър и шейсет и четири съм за протокола... а тези кучета витаят около магазин в и пред който често има хора, в повечето случаи - местните кучехранители.. срещу магазина има склад за изкупуване на отпадъци , а в страни от блока - детска кухня.. така че да се стреля не е удачен вариант според мен.

                  Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                  Намери си една щека от детски ски и намери начин да я монтираш лесна за употреба на велосипеда. После научи кучетата да ви лаят от безопасно разстояние. Те са възприемчиви към такъв род възпитание. Практикувам този метод цяло лято, докато ползваме велосипеди с жена ми.
                  В раницата , която обикновенно е с мен си нося кавала - с каменната обвивка... проблема ми е , че докато бебата е вързана на столчето на колелото зад мен няма как да възпитавам кучетата в същото време.. Главният въпрос е може ли държавата да бъде накарана да си свърши работата и агресивни кучета да няма по улиците и ако се оставят улични кучета, да са по едно две на блок или улица, а не по 5 .. ако някой знае големият отговор - да пише на лични... Иначе не ми е проблем да отделя главата на кучето от тялото му и с това агресията на улица Бояджик да намалее, само дето си нямам резервен вариант тук в София кой да ми гледа децата докато се разправям с държавата за закона за защита на децата от кучетата... Идеята за разходка с куче Кучеядец започва да ми харесва...но все пак песовете са няколко и не са дребни...

                  Лека нощ .. с привкус на пиле с картофки на фурна ... и изпотена бутилка наточена ледена вода от чешмата ...
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • От: Клуб на трезвеника.

                    За да ги ползваш требе да пропиеш. Демек премести се у бара и се лекувай на поразия.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Клуб на трезвеника.

                      Излизам да карам колело , към Борисовата .. ще съм със сиво колело и сламена шапка ... и шише вода... който ме хване - ще го черпя...
                      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                      Коментар


                      • От: Клуб на трезвеника.

                        Къде се загубихте:Трезвеници?
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • От: Клуб на трезвеника.

                          Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                          Къде се загубихте:Трезвеници?
                          У горната тема, у горната !
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • От: Клуб на трезвеника.

                            Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                            Къде се загубихте:Трезвеници?
                            Уморени да пъдим мушиците, вечер заспиваме блажено малко преди тях. Сутрин се събуждаме, пък те плуват безжизнени на дъното в чашата.

                            Коментар


                            • От: Клуб на трезвеника.

                              Ей аз за четири дена съм изпил само 2 (две) лимонени бири. Май тука е мястото да се похваля.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Клуб на трезвеника.

                                Стоене, кви са тия бири с вкус на лимонади, с вкус на компот от круши, има сирене с вкус на шунка и домати с вкус на дунапрен..

                                Я се взимайте в ръце и наливайте бира с вкус на бира и пържоли от месо!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X