Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хомосексуалисти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Хомосексуалисти

    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
    Много, много може да се спори по изказването...
    Винаги съм готова за конструктивен спор в името на истината

    Коментар


    • #32
      От: Хомосексуалисти

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Винаги съм готова за конструктивен спор в името на истината
      Само слагайте презерватив.

      Коментар


      • #33
        От: Хомосексуалисти

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Само слагайте презерватив.
        Става дума за спор, не за спорт...
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #34
          От: Хомосексуалисти

          Не мисля, че бъдещето на страни, като Англия и САЩ е лесно, защото икономическите проблеми са по-малко. В държавните училища, в Англия има police. Има копче до всеки студент-: ако има опасност го натискат - идва police. Има в училищата автомат - продават презерватив. 13 г. студентки с бременност - напреднала. В Америка всички над 12 г. искат да са бременни.
          Много хомосексуалисти, много наркотици. Страната се унищожава отвътре. Искаш ли такова бъдеще?
          vivee

          Модератор: Уважаема госпожице, въпреки трудностите Ви с българския език, моля, полагайте малко повечко старание. Едва ли е проблем да замените малките букви с главни, редактирайки мненията си. В повечето езици, подобно на българския, интервала се оставя след препинателния знак, а не преди него. Не е необходимо да се "подписвате" под всяко ваше мнение.
          Последно редактирано от giorgio; 08-10-10, 14:06.

          Коментар


          • #35
            От: Хомосексуалисти

            Първоначално публикуван от vivee Преглед на мнение
            не мисля че бъдещето на страни като англия и usa е лесно защото икономическите проблеми за по малка .в държавните училища в англия има police .има копче до всеки студент-: ако има опасност го натискат-идва police.има в училищата автомат - продават презерватив .13 г.студентки за с бременност - напреднала .в америка всички над 12 г. искат да са бременни .
            много хомосексуалисти,много наркотици.страната се унищожава отвътре .искаш такова бъдеще ?
            vivee
            На български език, всички до завършване на High School са ученици. Студенти стават в университета.
            А от моя гледна точка, всичко което разказваш са повърхностни проявления. Проблемите са други.

            Коментар


            • #36
              От: Хомосексуалисти

              Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
              Е, има тук нещо с което не се съгласявам. За мен всеки мъж също трябва да поддържа вида си - да се обезкосмява, грижи за нокти и т. н... И това от уважение към жените... Бръснатите крака не те правят хомосексуалист. А колко се радват жените на чисто тяло да не отваряме темата . Не вярвам да са останали много жени в 21 век които да обичат миришещ, горилоподобен индивид оставящ косми по чаршафите й - изпрани, изгладени и застлани с много желание ...
              Несресан и небръснат не означава мръсен и миришещ. Не слагайте знак за равенство между личната хигиена и из*едерастяването.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                От: Хомосексуалисти

                Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                Аз пък познавам хомосексуалисти, направили деца на жени! Е?
                Нищо лично, но това, че са хомосексуалисти не ги прави автоматично нерепродуктивни. Естествено, че ако решат да правят деца ще направят дете на жена, на мъж все още няма как(въпреки, че в Анадола пробват денонощно ) Нали се деляли на би, хомо и т.н., не съм толкова запозната с термините
                В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                Коментар


                • #38
                  От: Хомосексуалисти

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Несресан и небръснат не означава мръсен и миришещ. Не слагайте знак за равенство между личната хигиена и из*едерастяването.
                  Абсолютно съгласна!
                  Мъжете, които се грижат за външния си вид, повече отколкото според мен е нужно са метросексуални.
                  Метросексуалност (стил Метро) е обществен феномен, стил на живот, който се разпространява сред младите мъже под влияние на съвременната масова култура.
                  Определена роля за такъв стил на живот играе концентрирането на вниманието върху собствения външен вид, модата, използването на козметика, търсене на атрактивност и индивидуално излъчване. Тези качества обикновено се свързват с женствеността или с външните прояви на явните гейове, но метросексулността не е сексуална ориентация.
                  Аз лично не приемам този лайфстайл, освен ако не се налага по здравословни причини, но света е за всички, нали така!
                  Едни от нас харесват Леонардо ди Каприо, други Джони Деп, трети Антонио Бандерас, така е, Алеко го е казал - Разни хора, разни идеали!
                  П.П. Аз съм с две ръце за Джони Деп. /като се замисля, сигурно и той е метросексуален/
                  Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                  Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                  Коментар


                  • #39
                    От: Хомосексуалисти

                    Първоначално публикуван от vivee Преглед на мнение
                    Ела сега и виж. Не случайно мисля че това е начало на края.
                    vivee
                    Вивее, не драматизираш ли?! Да, темата е в спама, но ако толкова си загрижена дали ще се омъжиш, едва ли ние тук ще ти решим проблема Излез, огледай се, мъже има, и то ИСТИНСКИ, само внимавай да не срещнеш моя, чее.!!!(това е шега). Успех в намирането на истинския МЪЖ
                    В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                    Коментар


                    • #40
                      От: Хомосексуалисти

                      По-скоро "Метро" е в смисъл "Градски" от Metropolitan ... Metropolitan Area Network - професионално изкривен съм и не се сещам за друга илюстрация на смисъла Metropolitan...

                      Иначе да не го объркат с верига магазини "Метро". Това последното е в кръга на шегата.
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #41
                        От: Хомосексуалисти

                        Покрай "омъжване" ме провокирате да припомня, че правилната думичка е "оженеване", независимо дали иде реч за мъж, или жена, то всички се женят. "Мъжитбата" се появява в българския език в началото на 50-те, на миналия век, когато новоизлюпените комбайнерки, стругарки и тям подобни, не могли да преглътнат фактът, че трябва да се женят, та подкрепени от недоучили комунистически филолози, започнали да се "мъжат". Както и да е, то след подобна тема, "мъжитбата" е най-малкото зло...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Хомосексуалисти

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Покрай "омъжване" ме провокирате да припомня, че правилната думичка е "оженеване", независимо дали иде реч за мъж, или жена, то всички се женят. "Мъжитбата" се появява в българския език в началото на 50-те, на миналия век, когато новоизлюпените комбайнерки, стругарки и тям подобни, не могли да преглътнат фактът, че трябва да се женят, та подкрепени от недоучили комунистически филолози, започнали да се "мъжат". Както и да е, то след подобна тема, "мъжитбата" е най-малкото зло...
                          Да си призная..бях написала-ожениш, ма нали темата е една такава...хомосексуална, та..се поправих
                          В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                          Коментар


                          • #43
                            От: Хомосексуалисти

                            Първоначално публикуван от Gallka Преглед на мнение
                            Да си призная..бях написала-ожениш, ма нали темата е една такава...хомосексуална, та..се поправих
                            То светът се обърка, та какво остава за граматиката...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Хомосексуалисти

                              По едно време обясняваха явлението хомосексуализъм със сбъркани хромозоми. Искам да попитам знаещите , дали това е валидно все още и за всички 100% от случаите ли?

                              Чудно ми е до каква степен причините са биологични и до каква социални, ако изобщо може да се разделят така. Или префразирано - можем ли и трябва ли като общество да се опитваме да правим нещо по въпроса или всичко това си е просто божа работа?
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • #45
                                От: Хомосексуалисти

                                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                                По едно време обясняваха явлението хомосексуализъм със сбъркани хромозоми.
                                Твърде малко сведения има в тази насока и твърде много в другата - че е психически и социален феномен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X