Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Сигурно съм тъп
    Глупости няма - промяна в тези шаренийки - опс махнато е там след форумите в настройки - "премахни абонамента" като текст но е добавено едно скапано бутонче - това е за абонамента за форуми - а абонамента за теми не е променян от 5 години само е по шарен.

    А да питам - има ли варинат като се избере версия за печат да е със стандартната тема. Сега съм с тъмната, пуснах една страница за печат без да се усетя и ми изхаби 2 литра мастило
    А следващия който попита защо от черната тема печата бяло какво да го правя
    Сега сериозно не няма вариант, ще се наложи да се съобразявате.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Дани помагай; не мога да се справя. Не знам колко е модерен телефона ми но такъв надпис като тоя където си заградил няма. Не съм много в час с компютрите но ще се опитам да ти покажа какво излиза на телефона. До вчера като изберех форума виждах това [ATTACH=CONFIG]409466[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]409000[/ATTACH] а сега е нещо друго в което не мога да се ориентирам. Пробвах и с нова регистрация и пак не става. Това където си заградил нямам. Сега се вижда това на телефона [ATTACH=CONFIG]409467[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]409468[/ATTACH] Не знам дали се изразих добре.

      Вече няма да те праща на тази тема ако си с модерен телефон.
      Съобщението било малко и иска да добавя още символи .
      Прикачени файлове
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Малко е защото е само цитат - за другото аз го преведох и го пише на БГ "Изход мобилна тема" виждам го на първата картинка с телефона.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Стигах до там и след като даде свързване изписа това - 404 Not Found
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Понеже мобилната тема не работи за някои мобилни устройства е пусната по подразбиране - който не желае да я ползва моля да ползва линка "Изход мобилна тема" намиращ се на края на страницата.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Да се чуем по телефона - 0878800847 Сашо.
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Сашо - инсталирах си опера мобайл на телефона и всичко работи както трябва - има нова версия на операта 11 може да си я ъпдейтнеш от ови сторе.
                Можеш и да си запишеш в букмарка http://www.offroad-bulgaria.com/?styleid=4 това ще ти зареди директно пълната версия на сайта.

                Пиши ми после какъв е резултата.

                Коментар


                • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Понеже мобилната тема не работи за някои мобилни устройства е пусната по подразбиране - който не желае да я ползва моля да ползва линка "Изход мобилна тема" намиращ се на края на страницата.
                  Това дето сте го пуснали е страшно неудобно. Докато стигна до този бутон превъртам всяка отворена страница . Голяма простотия сте сътворили. Оставете го в предишния вариант. Махнете го това подразбиране за мобилната версия.
                  Последно редактирано от banjo; 25-01-12, 08:09.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Това дето сте го пуснали е страшно неудобно. Докато стигна до този бутон превъртам всяка отворена страница . Голяма простотия сте сътворили. Оставете го в предишния вариант. Махнете го това подразбиране за мобилната версия.
                    Прочети ми по горния пост - и си редактирай букмарка с линка който съм дал и няма да ти се зарежда мобилната версия.

                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...7771&p=1746785

                    Моля гласувайте и в анкетата.

                    Темата ще остане временно така докато не се съберат мнения от повече потребители.

                    Коментар


                    • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Маитапиш ли се с мен, разбираш ли че не става. Постоянно ме прехвърля на мобилната версия
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Може ли да пробваш http://www.offroad-bulgaria.com/?styleid=-1

                        Коментар


                        • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Този линк върши работа но си запазвам правото да де уведома ако има проблем
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Естествено си го запазваш

                            Коментар


                            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              А какво е това Relikt до ник-а?
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                А какво е това Relikt до ник-а?
                                А къде е това нещо ???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X