Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Много бавно се зарежда форума. Отива над минута докато се зареди началната страница, и за всяка друга-пак по толкова.
    Други сайтове се отварят с обичайната си скорост.

    Хром.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      И при мен така,мърдосва се докато зареди,а ако има снимки ми се изчаква чакалото.Проблемът със "луфта" между отделните мнения все още го има...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160211_205411.jpg
Прегледи:1
Размер:60.6 КБ
ID:5702533
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        О вчера кога зарежда, кога не, аз не знам, до преди малко липсваше. Опера и мазила.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          И при мен се оправя за малко, после пак е бавно.

          Ще се оправи, знам, ама да докладваме за проблема.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Ок. Пиша на супорта.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Предлагам да ги съпортнем ;-)
              ;-)
              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                В тая тема:
                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...12#post2923312

                Не ми излизат иконките над едитора за бърз отговор, както и иконките над едитора в "Иди в напреднали". От друга страна в настоящата тема излизат. Явно Windows 10 е яка зараза дето прихваща само като го споменеш.

                ПП: В "development" режим излизат и 18 грешки в Javascript-а на VBulletin, пак само в оная тема.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Не е от уиндоуса, нещо се е прецакало в много от темите ги няма иконите. Ще пиша на супорта.

                  Коментар


                  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Не е от уиндоуса, нещо се е прецакало в много от темите ги няма иконите. Ще пиша на супорта.
                    Това за Windows-а беше шега. Иначе съм с Хром под Windows 7 Pro.

                    ПП: С FF и Opera e все тая. И горе Login полетата не работят.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Аз си мисля че е от АДС сървера слага някакъв жава скрипт и става побой. Но да видим.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Много бавно се зарежда форума. Отива над минута докато се зареди началната страница, и за всяка друга-пак по толкова.
                        Други сайтове се отварят с обичайната си скорост.

                        Хром.
                        От вчера и при мен е така - едва зарежда, супер бавно, не до края и т.н. С Мозила съм. Днес и на друг компютър - пак така.
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Писал съм на супорта но още нямам отговор.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Явно е от доставчика, при мен работи нормално бързо. Иначе есента имах подобен проблем, тогава обаче въобще спря за ден.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              При мен зарежда нормално.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Тооо, като си изтъках платното-ритнах кросното...
                                Проблема се оправи, още на другия ден, не знам от доставчик ли е било или от нещо друго, но само форума се бавеше, другите сайтове се зареждаха много бързо, с обичайната си скорост, та затова и си помислих, че с форума нещо не е наред.
                                Ама като се оправи-кой да се занимава да пише, че се е оправил...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X