Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Сашо - инсталирах си опера мобайл на телефона и всичко работи както трябва - има нова версия на операта 11 може да си я ъпдейтнеш от ови сторе.
    Можеш и да си запишеш в букмарка http://www.offroad-bulgaria.com/?styleid=4 това ще ти зареди директно пълната версия на сайта.

    Пиши ми после какъв е резултата.
    Направих го. Но не върши работа. Какво имам предвид- отварям " актуална пътна обстановка " в която съм писал сутринта но стигам само до първа стр. на темата. Няма прозорчетата за страниците и не може да се отиде на друга страница. Така е със всички теми не само тази. А преди промяната на тел. като отворя форума можех да движа стр. във всички посоки и да избера каквото искам включително и последно мнение. А сега само начална стр. Малко дълго стана но дано ме разберете.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      http://www.offroad-bulgaria.com/?styleid=-1
      Пробвай така

      Разбрах те - но няма как да гледаш мобилна тема на браузър който се опитва да интерпретира такава.
      Доколкото знам си с опера мини със включе мобилен изглед на операта.

      Пиши после какво става.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Излиза същото като на снимките на телефона. По-точно като на първата снимка на телефона. Интереснато е че след промяната мога да движа страницата само нагоре-надолу; а преди във всички посоки.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

          http://store.ovi.com/content/20975?c...=search&pos=1#
          Регистрирай се на този сайт и свали линка който съм дал.
          Това е опера мобайл - не е мини.
          С нея ще работи.
          http://store.ovi.com е сайта за безплатни и платени програмки на нокия.
          Даже може да имаш на телефона икона за него store и една синя чанта.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            А къде е това нещо ???
            Вчера излизаше като черен квадрат с бял череп. Точно отдясно на никовете на повечето потребители. Сега не го виждам.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              http://store.ovi.com/content/20975?c...=search&pos=1#
              Регистрирай се на този сайт и свали линка който съм дал.
              Това е опера мобайл - не е мини.
              С нея ще работи.
              http://store.ovi.com е сайта за безплатни и платени програмки на нокия.
              Даже може да имаш на телефона икона за него store и една синя чанта.
              Не става. Вчера правихме проби с един спец точно за опера мобайл. Оказа се че телефона е програмиран само за " мини ". Ама да не ви занимавам повече с мен. Поздрави !
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Вчера излизаше като черен квадрат с бял череп. Точно отдясно на никовете на повечето потребители. Сега не го виждам.
                Това е много странно няма такава икона за каквото и да е - най вероятно е някоя системна на твойто ПЦ.

                Не става. Вчера правихме проби с един спец точно за опера мобайл. Оказа се че телефона е програмиран само за " мини ". Ама да не ви занимавам повече с мен. Поздрави !
                Ще ти измисля нещо и ще ти го пратя на ЛС днес съм взел няколко телефона и ще тествам.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Сега е по-добре. Излязоха квадратчетата със страниците които липсваха преди. Сега мога да стигна и до последната стр. а не като преди да не мога да мръдна от първата. Ако наистина си спрял мобилната версия ми е интересно защо изгледа не е както е на компютъра. Иначе на телефона горния твой пост изглежда малко като слято. Не разделя видимо цитатите. Поздрави!
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    В момента няма мобилна версия.
                    Спряна е напълно.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Дани часът на форума четен през телефона е един час напред.
                      Последно редактирано от aldr; 26-01-12, 17:52. Причина: грешна буква
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        проблема е от операта ти - целия контент се зарежда от сървера на опера.
                        а това че не виждаш целия сайт е от настройка на минити мобайл вю - авно е пусната.
                        ако и на компютъра го виждаш грешен часа си настрой в настройки часовата зона на +2 и си сложи отметка на аутодетект ДСТ.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          С Crome съм. И в момента в който пиша това, вместо текст виждам квадратчета. Проблемът го имаше и вчера. И на домашния и на служебния компютри.
                          С Maxthon този проблем го няма.
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Настройки в дясно, tools, encoding - избираш autodetect ако не работи слагаш windows -1251.
                            В стандартна инсталация без да е пипано нищо Хрома си работи - пиша от него в момента.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Благодаря!
                              На windows -1251 си беше, но сложих "чавка" и на autodetect (разгеле позволява и двете съвместно).
                              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Нещо са се омазали енкодингите - дано така всичко да е наред.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X