Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    \Аз накрая ще ти дойда на гости за да ти покажа нагледно къде е проблема
    Това, с тъмната бира, е решение, нищо че съм винар. Само кажи, защо няма проблем при другите форуми?
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      може да се покаже и да се затвори, това е нормално защото
      трябва все пак да ви прочете настройките, които са записани в куки на локалния ви компютър.
      А не може ли да се направи обратното-по дефолт да не излиза, а след като прочете каквото има за четене на личния компютър, и ако прочетеното му казва да се покаже-да се показва?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Това, с тъмната бира, е решение, нищо че съм винар. Само кажи, защо няма проблем при другите форуми?
        Първите 5 минути, които ми останат свободни и идвам - за другото, имаме повече - контент, потребители, много нови технологии изискващи ресурс, страшно много снимки - при това голями, средно по 300 к на снимка има и много по голями закачени с фтп то.
        Аз съм предложил решение - качват се като мънички в постовете - но това на никой не му харесва. Сигурно има и още но за момента не се сещам, всичко това, малко по малко товари и се получава, че работим по бавно от форум с 1000 регистрирани (например) и 500 000 мнения + няколко картинки (малки и не на всяка страница).

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        А не може ли да се направи обратното-по дефолт да не излиза, а след като прочете каквото има за четене на личния компютър, и ако прочетеното му казва да се покаже-да се показва?
        Това още го мисля как да стане, някои неща не ми харесват (как работят) за момента.
        Иска ми се и малко да е по сложно, затворено по подразбиране за регистрираните, отворено по подразбиране за нерегистрираните.

        Коментар


        • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          ........Добре де този бар в дясно - толкова ли не върши работа ....

          Аз пък съм доволен от тзи екстра, сгодна ми е и я ползвам.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Аз пък съм доволен от тзи екстра, сгодна ми е и я ползвам.
            Аз също.

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
              Аз пък съм доволен от тзи екстра, сгодна ми е и я ползвам.
              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              Аз също.
              Ако визиратае стрелката за затваряне - аз също я ползвам с удоволствие.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                А не може ли да се направи обратното-по дефолт да не излиза, а след като прочете каквото има за четене на личния компютър, и ако прочетеното му казва да се покаже-да се показва?
                Според мен по дефолт трябва да излиза - най-малкото може да се ползва за особено спешни уведомления в случай на нужда.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  И на мен ми харесва нововъведението(спестява търсенето-донякъде).
                  Иначе,сега определено-летят страниците(поне при мен),преди изчаквах около 3-4сек. за да отвори,сега 0,5-1сек.
                  А съм с Mozilla 3.6.4!И само-24Mbt/sec интернет от БТК.
                  Eдинственно съм забелязъл,когато вали в София-скороста на отваряне пада,по незнайни причини!?Незнам дали и други от Варна са го забелязали,и изобщо проявява ли се при тях.Ама тва не е проблем от сървара-а от старата кабелна система!
                  Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                  Коментар


                  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Ако визиратае стрелката за затваряне - аз също я ползвам с удоволствие.
                    Мен пък точно тя не ми харесва, не защото я ползвам често, а защото ако искам да я ползвам я няма, понеже е статична.

                    Има ли възможност да се "плъзга" и винаги да е в активния екран?

                    Дани, това последното е само питане. Изобщо не ми е никакъв зор.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Дани, това последното е само питане. Изобщо не ми е никакъв зор.
                      Ще помисля по въпроса. Не е много добре да седи статична, от чисто програмна гледна точка.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        В тази тема:http://www.offroad-bulgaria.com/show...02#post1689702
                        снимките от-5 и 6-пост не ги виждам,при мен ли е проблема?
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Има някакъв бъг, появиха се едни надписи, емотиконите не излизат, сигурно има и други смущения.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Ей сега форумът ме посрещна с това в началото на страницата:

                            Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php5/sess_a34ac92cafebaa42232a73fd5f949b67, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in [path]/includes/facebook/facebook.php on line 37
                            А в прорчето за радио (предполагам) с това:

                            known: open(/var/lib/php5/sess_a34ac92cafebaa42232a73fd5f949b67, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in Unknown on line 0

                            Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting
                            Дайте му да слуша радио за да не се сърди де...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              При мен пък това
                              Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php5/sess_835c91598e4139196db4e43eb3b182de, O_RDWR) failed: Read-only file system (30) in [path]/includes/facebook/facebook.php on line 37
                              А сега де??
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Уважаеми колеги, моля за извинение. Проблемите са наши, все още не сме сигурни в следствие на външна атака или хардуерен проблем. Всички са на работа и оправят нещата, моля за особено внимание към детайли и неща които не са били така...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X