Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    А мен пък ми излизат френски реклами на основния банер над темите, това нормално ли е? Щото надали си плащат. Не знам дали е за тук.

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      да за тук са - рекламите няма как да са спам за момента.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        През телефона сега е супер. Даде най-кратко време за зареждане 0.08 сек.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Следната грешка е установена при изпращане на съобщението
          • You have included a total of 3 videos in your message. The maximum number that you may include is 1. Please correct the problem and then continue again.

            The use of videos is subject to them being enabled by the administrator.
          Има ли нови правила за публикуване на видео в постовете, или това е грешка?

          П.П. Всъщност, забелязах, че е бъг. Когато се сложи само видео - се публикуват нормално. Но когато в същия пост се сложи и текст и прикачен файл (в случая .txt), тогава дава тази грешка.
          Последно редактирано от Димитър Желязков; 31-01-12, 23:28. Причина: П.П.
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Да има по едно видео на пост.
            То не е правило а е рестрикция. За момента е така но могат да се вдигнат, не е проблем.

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Като пишем в полето за "бърз отговор" ако искаме да сложим маймунка се налага да щракаме върху иконката в реда отгоре. И се появява само за едно човече, и после се скрива. Не може ли това поле да е директно "в напреднали"?
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Това е бърз отговор все пак. За можене може, но не ми се пипа по редактора - тамън работи добре.

                Коментар


                • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Да има по едно видео на пост.
                  То не е правило а е рестрикция. За момента е така но могат да се вдигнат, не е проблем.
                  В такъв случай, рестрикцията е много неудобна и ако може променете бройката.
                  Например в ето тази тема трябва да пусна няколко поста, вместо да сложа всички видеоматериали в един пост.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...99#post1754699
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    ОК направено е на максимум 10 мисля че е повече от достатъчно.

                    Коментар


                    • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      ОК направено е на максимум 10 мисля че е повече от достатъчно.
                      Би трябвало да е достатъчно. Благодаря.
                      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                      0898777327

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Аз ли нещо бъркам или???
                        Опитвам се да качвам снимки но по начина по който ги качвах до сега не става,смисъл качвам ги но не мога да ги уголемя и т.н. излизат ми не като снимки а -букви символи и цифри не знам как се казва?!!
                        Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 01-02-12, 18:19.
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Бях спрял временно, екстрите в редактора за бърз отговор - в момента работят.

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Бях спрял временно, екстрите в редактора за бърз отговор - в момента работят.
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • Re: От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Напоследък е доста затруднен достъпът до сайта. Поне от моята машина. Ползвам основно Гугъл хром, но след като не може да зареди страницата която съм поискал пробвам и с друг браузър-пак същото. Понякога ми излизат квадратчета вместо букви. Цъках, щраках върху инструментите на хрома както беше указано по-горе, но понякога пак се показват квадратчетата. А сега даже ислужебните надписи("нов отговор"; "добре дошли" и т.н. са на английски...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Re: От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Напоследък е доста затруднен достъпът до сайта. Поне от моята машина. Ползвам основно Гугъл хром, но след като не може да зареди страницата която съм поискал пробвам и с друг браузър-пак същото. Понякога ми излизат квадратчета вместо букви. Цъках, щраках върху инструментите на хрома както беше указано по-горе, но понякога пак се показват квадратчетата. А сега даже ислужебните надписи("нов отговор"; "добре дошли" и т.н. са на английски...
                                И на мен от време на време ми излизат квадрати вместо букви на Хром. Трябва да рестартирам браузъра, за да се оправи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X