Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    И при мен е така, Коле.
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Да докладвам, че днес се оправи!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Погледнете, моля часовника на фофума!

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Погледнете, моля часовника на фофума!

          Поглеждам и виждам следното:

          Времената са според GMT +2. Точен час: 10:10.

          При теб какво се вижда?

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Malkiya Rumba Преглед на мнение
            Поглеждам и виждам следното:




            При теб какво се вижда?
            Опсс..... повредата е в моя комп...
            сори.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Днес, 11:11
              Първоначално публикуван от Malkiya Rumba Преглед на мнение
              Поглеждам и виждам следното:

              Времената са според GMT +2. Точен час: 10:10.
              При теб какво се вижда?
              Има разминаване в часа и времето на публикуване на мнение във форума. Може би това е има предвид Пенчо.
              Написано е в 10:10, а горе часът на публикуване за форума е 11:11. Официалният час на публикуване за форума върви с един час напред
              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
              First impression is not always true. Get inspired.
              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
              Reading is sooo boring, unlike writing!

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                От мобилната версия не мога да отида "what's new"... опитано на alcatel idol , lg nexus, нещо нонейм кетай и съответно на хроум и операта. В кой телевизор да търся грешката.
                Излиза това като щракна на бутончето:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2016-03-24-00-51-11.jpg
Прегледи:1
Размер:86.5 КБ
ID:5707656

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Проблема е въф форума, той е доста старичък и за съжаление още не е разрешен.

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Проблема е въф форума, той е доста старичък и за съжаление още не е разрешен.
                    Добре, разбрах благодаря.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Не знам дали е свързано с проблем в работата на портала, но все пак да си кажа.

                      Потребителят, г-жа Реклама ми изпраща Л.С. с рекламно съдържание.
                      Единият проблем се състои в това, че аз не желая да си комуникирам с нея. Да кажем, че нямаме общи теми за разговор.
                      Има и втори проблем. Г-жата е с права на модератор или администратор и не мога да блокирам получаването на Л.С. от нея.
                      Има ли решение на споменатите проблеми, и ако да, какво е то?
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Ще го постна и тук с риск да стана досаден:
                        "11. Изпращането на лични съобщения до друг потребител с рекламно съдържание, търговска цел или каквато и да е друга цел, която не е свързана с лична кореспонденция по тематика от порталите се забранява без значение какви са мотивите!"

                        Правилата са си правила!

                        Нямам против да се изменят, но докато са такива е редно да се спазват.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          И аз гле'ам съм получил.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            С това което пишете в н-та на брой тема, допринасяте само форума да спре да съществува. Потребителят Реклама е служебен потребител на форума. Нали не си мислите, че сме позволили такъв ник нейм?

                            Коментар


                            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              С това което пишете в н-та на брой тема, допринасяте само форума да спре да съществува. Потребителят Реклама е служебен потребител на форума. Нали не си мислите, че сме позволили такъв ник нейм?
                              Спокойно. Не е атака на няколко фронта. Когато писах в тая тема, не видях че има още две други.
                              За името на потребителя - не е трудно да се досети човек. Въпреки това, какво е решението на проблема?

                              Да си го кажем направо. Не знам защо, г-жа реклама не успя да свърши работа. Нямам никаква представа за съдържанието на съобщението. Това, така, устройва ли ви?

                              П.П.
                              Може би е по-удачно последните мнения от темата да отидат в някоя от другите теми, за да не се разпокъсва дискусията на няколко места.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Ми аз преди малко влизам, тогава и виждам (то онова квадратче като блесне, така и не оставя опции). Определено не си мисля,че това е "никнейм" и съответно тука идвам. Тука вече има приказка, споделям и аз. Другите - въпросни/евентуални - теми, не съм ги и видял. Пък и на проблемите в портала, тук им е мястото.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X