Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Да, след рестарт на браузъра се оправя. Но това е малкия проблем.
    По-големият е, че след половин час(примерно) не мога да заредя форума през никой браузър. Всякакви други сайтове се отварят без проблем.
    Пробвал съм и през гугъл-търся нещо по дума, излиза ми резултат във форума, ама пак не иска да зареди...
    Може и в моя телевизор да е, не знам, но това, че другите сайтове се зареждат веднага без проблем ме кара да питам тук.

    А сега и този английски в интерфейса...( дано това да беше думичката.)
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Коле нямаш проблем с езика, смени си го, или от профил или долу в ляво,
      Хрома понякога се успива това се изясни, и то не с друго а нещо не се оправя с енкодинга, Клюът за настройки - tools - encoding - избираш auto detect ако не сработи цъкаш на windows 1251.

      Това че не се зарежда е възможно връзката между теб и нашия сървер да не е добра, а до сайтовете които се зареждат да е наред.
      Много неща могат да са. Мога само да гадая какво е.

      Коментар


      • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Проблем с абонамент на темите.
        Предварително се извинявам ако нещо не съм направил както трябва и/или проблема е само при мен.
        Когато се абонирам за дадена тема (или пък това е станало автоматично заради мнението ми в нея) на бутона "Инструмент за теми" няма опцията "откажи абонамент".
        Дори и вече да съм абониран за темата, опцията "Абонирай се за тази тема" си стои.
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Проблема вече го обсъдиха някои колеги само няколко поста по нагоре, моят въпрос е дали може да се направи така че бутона "Инструмент за теми" да си е със старата функционалност.
          - когато съм абониран за някоя темата, да няма опцията "Абонирай се за тази тема"
          - и опцията "откажи абонамент" да си се върне

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Да, в момента не мога да откажа абонамент за никаква тема и само се трупат.
            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Отиваш си в настройките. Оттам "виж всички теми с абонамент".
              Излиза ти един списък с теми.
              Чавчица вляво на темата, която искаж да откажеш.
              Най-отдолу "избрани мнения" и отказваш абонамента.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                Отиваш си в настройките. Оттам "виж всички теми с абонамент".
                Излиза ти един списък с теми.
                Чавчица вляво на темата, която искаж да откажеш.
                Най-отдолу "избрани мнения" и отказваш абонамента.
                Прави си.
                Посипвам си главата с пепел. Да ме извинят от администрацията.
                Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Напоследък браузера много бавно работи с форума, както и с Оффмедия.
                  С гугълхром съм, но и с WE е същото. От служебния компютър също, че и по-зле.
                  При мен ли е проблема или има някакво претоварване на трафика към Форума?
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                    Напоследък браузера много бавно работи с форума, както и с Оффмедия.
                    С гугълхром съм, но и с WE е същото. От служебния компютър също, че и по-зле.
                    При мен ли е проблема или има някакво претоварване на трафика към Форума?
                    В момента сървъра на OffNews е претоварен, очевидно. Време е да се вдигне скоростта на връзката.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Току що получих лично съобщение от "сив" потребител. Да не би вече ЛС да са разрешени и за съвсем прясните потребители? Въпросния няма нито едно мнение във форума.

                      Въпросния:
                      http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=106730
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Напоследък много често му се случва при отварянето на тема да изкача съобщение, че тя е невалидна!?
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Ами да.
                          Ето:

                          Продавам: Продавам ДВД Hyundai 69 ЛВ
                          от ludaka_4444
                          Днес, 20:01

                          В "последно мнение" я има, а в раздела не.

                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Да, това е обява, която чака собственикът и да прати SMS, докато не го изпрати темата няма да се вижда.Явно има нещо в софтуера, тези заглавия не трябва да се виждат докато не се публикува обявата. Сигнализирал съм за проблема.
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Здравейте колеги!
                              Тези дни, като се ровя из форумът, все едно ми се отрязва връзката с него, както си цъкам нови теми, се забавя зареждането и пише "Просрочено време от сървара" или нещо подобно, С мозила съм, по стар модел, че ми е по лесна..?В мен ли е проблематиката или някъде из форумът/съмнява ме, но да си пиша /
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Може да ти прекъсва връзката, в лог файловете няма записи за тайм аут.
                                Кажи ми по кое време горе долу се случва за да се опитам да го проследя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X